#1 2017-06-16

Hubert Michalczak
Prezydent Republiki Suderland
Reputacja :  [+ 3/ -0 ]

Kandyduje na Prezydenta

Szanowni państwo, chciałbym z dniem 16/6/17 oficjalnie zgłosić swoją kandydaturę na Prezydenta, po smutnej i tragicznej informacji jaką było ogłoszenie Pana Prezydenta iż nie będzie kandydował. Liczę na wasze wsparcie.

Program wyborczy:
-Napisanie Kodeksu Karnego
-Dokończenie wszystkich spraw, które Prezydent Wil nie zdążył podczas swojej kadencji. (np. Nowa strona)
-Prohibicja na alkohol, zgodnie z ustaleniami między protestującymi i mną.
-Delegalizacja związków homoseksualnych
-Współpraca z kierownikami resortów tak aby poprawić ich pracę i nasz kraj
-Oraz kontakty międzynarodowe na bardzo wysokim poziomie, tak aby sojusznicy mogli na nas polegać a mi na nich w każdej sytuacji.

Odpowiedzi na pytania Pana Prezydenta.
1. Czy będzie Pan aktywnym Prezydentem?
Owszem obiecuje być aktywnym Prezydentem. 
2. Kogo zatrudni Pan na stanowisko Szefa Kancelarii Prezydenckiej?
W tej chwili nie jest to pewnie iż nie dostałem odpowiedzi od jednego kandydata, ale za parę dni powinna być odpowiedz.
3. Czy będzie Pan pisał ustawy?
Tak, mam na myśli napisać ustawy dotyczące, prohibicji, związków homoseksualnych oraz kodeksu karnego i jeszcze może ustawę dotyczącą reguł dla miast. 
4. Jakie są Pańskie cele w polityce zagranicznej?
Chciałbym żeby kraje nas szanowały i na nas mogły liczyć, i żeby nasi obywatele szanowali naszych sojuszników oraz żeby sojusznicy mogli na nas liczyć. 
5. Co Pan sądzi o aktualnym działaniu Sądu Najwyższego?
Nie ukrywam że sędzią najwyższym jest mój znajomy i osoba które mnie do tego kraju zaprosiła, lecz uważam że jak nie ma czasu to powinien podjąć honorową decyzję i podać się do dymisji a nie pieścić pozycję tak ważną w naszym kraju. 
6. Jak chce Pan przekonać przybyszy do składania obywatelstw?
Moim zdaniem najlepszym systemem będzie program gdzie obywatel będzie mógł tyko pisać na forum, a przybysze będą mogli tylko na forum dotyczącym składania obywatelstwa oraz przywitania się, i jeżeli przybysz nie złoży podania o obywatelstwo, w ciągu 3 tygodni od powitania jego konto będzie usunięte.
7. Co Pan sądzi o planach pozbawienia obywatelstwa nieaktywnych mieszkańców i Józefa Sowińskiego?
Popieram plan o pozbawieniu obywatelstwa nieaktywnych mieszkańców, nie będę ukrywał w tym momencie że nie znam pana Sowińskiego oraz nie znam sprawy dotyczącej tej oto osoby dlatego że dołączyłem do tego kraju podczas jego rozprawy, także w tej sprawie chciałbym oddać to sądu najwyższemu po usunięciu sędzie najwyższego, albo oddam to w ręce mieszkańców w referendum.   
8. Czy będzie Pan chciał zmienić ustrój (poprawki do Konstytucji, referendum w tej sprawie)?
Rozumie że to pytanie dotyczy pytania nr. 7, tak uważam że to jest jedna z ważnych spraw, ale w tej sprawie chciałbym żeby Senat zajął się ta sprawą, ale jak będzie konieczność to sam wezmę i napiszę następną ustawę oraz poprawi do konstytucji w tej sprawie.
9. Czy ma Pan jakieś plany w sprawie nowego forum?
Tak, rozmawiam w tej sprawie z panem Grzegorzem, są pewne sprawy które musimy rozwiązać żeby po uruchomieniu nie było konfliktu między pewnymi krajami, każdy wie o kogo chodzi także nazwy nie będę wspominał.
10. Czy chcę Pan znowelizować jakoś ustawę?
Nie mam szczególnych planów dotyczących nowelizacji ustaw dlatego że uważam iż nie są w tym momencie potrzebne, ale jak będzie to potrzebne to jestem gotowy do pracy.

Jeżeli ktoś jeszcze ma pytania to bardzo serdecznie zapraszam.

Ostatnio edytowany przez Hubert Michalczak (2017-06-19 )

Hubert Michalczak - Prezydent Republiki Suderland Magister Prawa

#2 2017-06-16

Karl von Schwarzengrau
Obywatel
Reputacja :  [+ 1/ -3 ]

Re: Kandyduje na Prezydenta

Popieram Pańską kandydaturę na urząd prezydenta.

Adiunkt

#3 2017-06-16

Eberhard von Razorin
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Imię i nazwisko postaci: Eberhard von Razorin
Partia: Demokratyczna Partia Suderlandu
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Zolcior
Pracuje w:: Marszałek Senatu I Kadencji/Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych/Wicemarszałek Senatu
Reputacja :  [+ 15/ -4 ]

Popieram Kandydaturę pana Michalczaka na urząd Prezydenta.

Eberhard von Razorin - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu i Prezes Suderlandzkiej Agencji Sportowej Profesor Filozofii

#4 2017-06-17

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Popieram kandydata na prezydenta.

#5 2017-06-18

Ben Skywalker
Senator
Reputacja :  [+ 2/ -0 ]

Popieram Pana kandydaturę na urząd prezydenta

Ben Skywaler - Senator V Kadencji Adiunkt

#6 2017-06-18

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Pańska kandydatura jest godna poparcia, ale widzę, że już Pan posiada wystarczającą liczbę podpisów, więc poprę kandydaturę Pana Dugosza, żeby wybory nie wyglądały na głosowania Tak/Nie.

Liczę, że przedstawi Pan swój program wyborczy, w o dzielnym temacie. Nie omieszkam jednak zadać w tym wątku pytań, na które Pan może odpowiedzieć tutaj, lub podczas debaty.

1. Czy będzie Pan aktywnym Prezydentem?
2. Kogo zatrudni Pan na stanowisko Szefa Kancelarii Prezydenckiej?
3. Czy będzie Pan pisał ustawy?
4. Jakie są Pańskie cele w polityce zagranicznej?
5. Co Pan sądzi o aktualnym działaniu Sądu Najwyższego?
6. Jak chce Pan przekonać przybyszy do składania obywatelstw?
7. Co Pan sądzi o planach pozbawienia obywatelstwa nieaktywnych mieszkańców i Józefa Sowińskiego?
8. Czy będzie Pan chciał zmienić ustrój (poprawki do Konstytucji, referendum w tej sprawie)?
9. Czy ma Pan jakieś plany w sprawie nowego forum?
10. Czy chcę Pan znowelizować jakoś ustawę?

Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania. A i radzę zgłosić swój udział w wyborach w CKW - http://poludnilandia.p2a.pl/viewtopic.php?id=1134 Żeby wszystko było zgodnie z prawem.

Pozdrawiam

Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Stopka forum