#1 2017-06-18

Ferdynand Dugosz
Burmistrz Holdburga
Reputacja :  [+ 3/ -4 ]

Kandydatura

Chciałbym jako obywatel naszego państwa kandydować na Prezydenta z dniem 6/18/2017
Mam nadzieje na wsparcie.

Mój program wyborczy:
1.Aktywność za granicą
2.Usprawnienie wojska
3.Dopilnowane by nasz kraj został umieszczony na mapach
4.Wspieranie początkujących firm
5.Budowa szpitali

Pds.Ferdynand Dugosz

Ostatnio edytowany przez Ferdynand Dugosz (2017-06-18 )

Ferdynand Dugosz - Burmiostrz Holdburga Adiunkt

#2 2017-06-18

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Re: Kandydatura

Popieram Pańską kandydaturę, żeby Pan udało się wystartować w tych wyborach.

Chciałbym również zadać pytania do pańskich obietnic wyborczych, który mam nadzieje, jest wstępem do programu wyborczego, który Pan przedstawiw innym wątku.

1. Jak ma Pan zamiar prowadzić politykę zagraniczną?
2. Jak ma Pan zamiar usprawnić wojsko?
3. Jakimi środkami będzia Pan chciał, żeby wpisano nas na mapy?
4. Jak chce Pan wspierać początkowe firmy, jak już są wspierane poprzez ustawy?
5. Gdzie, ile ikto zapłaci za budowę obiektów sanitarnych.

Podobnie jak u Pana kandydata Michalczaka, zadam pytania, które jemu zadałem.

6. Czy będzie Pan aktywnym Prezydentem?
7. Kogo zatrudni Pan na stanowisko Szefa Kancelarii Prezydenckiej?
8. Czy będzie Pan pisał ustawy?
9. Co Pan sądzi o aktualnym działaniu Sądu Najwyższego?
10. Jak chce Pan przekonać przybyszy do składania obywatelstw?
11. Co Pan sądzi o planach pozbawienia obywatelstwa nieaktywnych mieszkańców i Józefa Sowińskiego?
12. Czy będzie Pan chciał zmienić ustrój (poprawki do Konstytucji, referendum w tej sprawie)?
13. Czy ma Pan jakieś plany w sprawie nowego forum?
14. Czy chcę Pan znowelizować jakoś ustawę?

Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania. A i jak Pan zbierze wymaganą liczbę podpisów to proszę zgłosić swój udział w wyborach w CKW - http://poludnilandia.p2a.pl/viewtopic.php?id=1134 Żeby wszystko było zgodnie z prawem.

Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#3 2017-06-18

Ferdynand Dugosz
Burmistrz Holdburga
Reputacja :  [+ 3/ -4 ]

1. Jak ma Pan zamiar prowadzić politykę zagraniczną? Będę starał się jak najbardziej ocieplać nasz wizerunek za granicą. Planuje by była jak najbardziej pokojowa.

2. Jak ma Pan zamiar usprawnić wojsko? Poprzez wyposażenie go w sprzęt atomowy. Planuje także by trening był bardziej intensywny.

3. Jakimi środkami będzia Pan chciał, żeby wpisano nas na mapy? Poprzez dotarcie do twórców tychże map. Jeśli to nie poskutkuje to wezmę sprawy w swoje ręce.

4. Jak chce Pan wspierać początkowe firmy, jak już są wspierane poprzez ustawy? Jeśli będzie brakować funduszy ze strony twórców, to wyznaczę dotacje na dane działalności

5. Gdzie, ile ikto zapłaci za budowę obiektów sanitarnych. Planuje przeznaczyć na to fundusze z skarbca państwa, jednak część planuje wyłożyć z własnej pensji.

6. Czy będzie Pan aktywnym Prezydentem? Postaram się jak najbardziej. Jak dotąd udaje mi się codziennie poświęcać naszemu państwu co najmniej kilka godzin.

7. Kogo zatrudni Pan na stanowisko Szefa Kancelarii Prezydenckiej?  Co do tego stanowiska nie mam jeszcze planów, jednak wkrótce znajdę odpowiedniego kandydata.

8. Czy będzie Pan pisał ustawy? Jak najbardziej planuje to robić.

9. Co Pan sądzi o aktualnym działaniu Sądu Najwyższego? Nie mam na jego temat żadnego zdania, nie miałem jeszcze zbyt wielu okazji do ocenienia go.

10. Jak chce Pan przekonać przybyszy do składania obywatelstw? Poprzez indywidualne wsparcie w zrozumieniu mechanik tego kraju oraz doprowadzenie do jak najlepszych warunków w naszym państwie.

11. Co Pan sądzi o planach pozbawienia obywatelstwa nieaktywnych mieszkańców i Józefa Sowińskiego? Jak najbardziej popieram te plany.

12. Czy będzie Pan chciał zmienić ustrój (poprawki do Konstytucji, referendum w tej sprawie)? Nie planuje zmieniać ustroju, nasz kraj jest dobry taki jaki jest teraz.

13. Czy ma Pan jakieś plany w sprawie nowego forum? Na razie jeszcze nie, jednak w przyszłości bardzo prawdopodobne że to się zmieni.

14. Czy chcę Pan znowelizować jakoś ustawę? Na to pytanie odpowiem gdy pojawi się mój pełny program wyborczy.

Ferdynand Dugosz - Burmiostrz Holdburga Adiunkt

#4 2017-06-18

Arkadiusz Alviusz
Kierownik RON,Wicemarszałek
Reputacja :  [+ 11/ -1 ]

popieram kandydature

Arkadiusz Alviusz - Wicemarszałek Senatu, Magister Filozofii, Właściciel Tequila Paradise, Właściciel Spedvis, NewTeq,$portsTeq, Kierownik Resortu Obony Narodowej, Właściciel Vissos United FC
http://i.imgur.com/GkCLl6R.jpg?2 http://i.imgur.com/SCHdQ3g.jpg?3

#5 2017-06-19

Hubert Michalczak
Prezydent Republiki Suderland
Reputacja :  [+ 3/ -0 ]

Popieram pana kandydaturę

Hubert Michalczak - Prezydent Republiki Suderland Magister Prawa

Stopka forum