Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2017-07-22

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Komitet Wyborczy Sędziowie do Senatu - Programy

Witam serdecznie!

Na wstępie chciałbym zakomunikować, że nie znajdziecie tutaj konkretnego programu wyborczego, a raczej luźno opinie lub monolog o pewnych sprawa politycznych.

A teraz do rzeczy. Zgodnie z poprawką do Konstytucji dzięki, której sędziowie mogą kandydować do Parlamentu, moim głównym celem jest udowodnienie, że sędzią ma coś więcej do roboty niż prowadzić rozprawy, którymi nikt się nie interesuje. Taki jest mój główny cel działania w senacie.

Jak wspominałem będą tutaj zamieszczać coś na temat obecnej sytuacji, gdyż na więcej Konstytucja mi nie pozwala. Liczę również na ciekawe pytania ze stronny obywateli.

Pozdrawiam.

http://i.imgur.com/NGoeQXx.jpg

Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#2 2017-07-22

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Komitet Wyborczy Sędziowie do Senatu - Programy

A więc mam pytanie.

Czy waga ze zdjęcia jest na sprzedaż ?

#3 2017-07-22

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Ryszard Maj
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto
Reputacja :  [+ 37/ -33 ]

Ta waga bez obciążenia nie pokazuje stanu równowagi. Chyba coś z nią nie tak... Może jest zepsuta?

A tak na poważnie to mam pytanie. Czy Pan Sędzia lubi gumę turbo?

#4 2017-07-22

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Czy jakby pan miał okazje kupić 3 opony w cenie 4 to czy by pan kupił ?

#5 2017-07-22

Arkadiusz Alviusz
Kierownik RON,Wicemarszałek
Reputacja :  [+ 11/ -1 ]

Przepraszam, ale chciałbym zapytać czy ten młotek jest na sprzedaż bo mi się bardzo podoba a nie wiem gdzie takie mogę dostać zważywszy na to, że bida z nyndzo u mnie w portfelu.

Arkadiusz Alviusz - Wicemarszałek Senatu, Magister Filozofii, Właściciel Tequila Paradise, Właściciel Spedvis, NewTeq,$portsTeq, Kierownik Resortu Obony Narodowej, Właściciel Vissos United FC
http://i.imgur.com/GkCLl6R.jpg?2 http://i.imgur.com/SCHdQ3g.jpg?3

#6 2017-07-22

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Zanim odpowiem to chciałym podziękować za oryginalność pytań oraz to, żeniesą polityczne, gdyż na takie odpowiadać nie mogę.

Na pytania Pana Zjawy odpowie tak. Waga należy do sądu a nie do mnie. A drugie pytania to trudno mi odpowiedź gdyż nie mam prawa jazdy i co za tym idzie samochodu.

Pytanie Pana Maja - Nie żuje gum

A dla Pana Alviusza, chyba pierwsza odpowiedź wystarczy? Młotek też należy do sądu tak jak dwie książki ,,Smoki Suderlandu''

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#7 2017-07-23

Ferdynand Dugosz
Burmistrz Holdburga
Reputacja :  [+ 3/ -4 ]

Ja tam na tej wadze coś widzę, czyli jednak działa
Ale ja tez mam pytanie:
Czy jest pan wplątany w zamach na prezydenta Garapenii?

Ostatnio edytowany przez Ferdynand Dugosz (2017-07-23 )

Ferdynand Dugosz - Burmiostrz Holdburga Adiunkt

#8 2017-07-23

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Czy biurko jest na sprzedaż ?

#9 2017-07-24

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Widzę, że pytania jak zawsze na poziomie.

A więc na wstępie chciałbym powiedzieć, że to nie jest biurko, a stół i nie jest na sprzedaż. Tak samo jak wszystko co znajduję się na plakacie wyborczym.

Na pytanie Pana Dugosza, to powiem tak. O żadnym zamachu na życie Pana Wespuciego nie słyszałem i udziału nie brałem. A jeśli ma Pan na myśli zamach stanu na urząd Prezydenta Garapenii to tym bardziej, bo i tak według mnie Pan Wespucci jest Prezydentem nielegalnie, gdyż nie odbyły się wybory na ten urząd, więc nie ma obsadzonego stanowiska.

Dzisiaj może zacznę swój ,,program wyborczy''

Jak obserwuje, Sąd Najwyższy nie ma za bardzo co do roboty, pomimo tego, że na forum jak i na konferencji na skypie, padają wulgaryzmy i obrazy a ja na to nie mogę patrzeć i mam zamiar to zmienić. Przede wszystkim będą starał się o stworzenie kodeksu karnego, gdzie za każde wykroczenie będzie jakaś forma kary: grzywna, czyn społeczny, kara odosobnienia itd. Kodeks ten nie będzie dotyczyć tylko obrazy kogoś czy wulgaryzmów, ale również zdjęć, celowego trollowania, prowokacji. Oczywiście stworzony kodeks będzie dotyczyć jak i forum jak i skype. Każdy będzie mógł zgłosić do sądu daną sprawę, ale również i sąd będzie miał takie prawo. Po wyroku, osoba winna będzie mogła złożyć zażalenie jak i powód. A jeżeli osoba nie uzna wyroku, sankcje zostaną zwiększone. Wszystko to powinno zwiększyć kulturę na forum oraz da kolejny powód do istnienia sądownictwa.

#10 2017-07-24

Włodek Strzachowski
Obywatel
Imię i nazwisko postaci: Włodek Strzachowski
Partia:
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Dach Stodoły
Pracuje w:: bezrobotny
Reputacja :  [+ 2/ -0 ]

Chciałbym się spytać, jaką farbą jest pomalowana ta ściana?

Ma marzenia
Zamierza je spełnić
Wyczekuj najgorszego
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#11 2017-07-24

Jeaherys von Razorin
Burmistrz Urniwande
Tytuł Szlachecki: von Razorin
nick na stronie głównej:
Pracuje w::
Reputacja :  [+ 9/ -9 ]

A mnie interesuje sama podstawka pod młotek, gdyż bardzo by mi się przydała.

Doktor Prawa

#12 2017-07-24

Arkadiusz Alviusz

Ja chciałbym się zapytać jak postrzega Pan naszą obecną sytuację na arenie międzynarodowej a także czy miałby pan jakiś pomysł na ocieplenie wizerunku naszego państwa?

Arkadiusz Alviusz - Wicemarszałek Senatu, Magister Filozofii, Właściciel Tequila Paradise, Właściciel Spedvis, NewTeq,$portsTeq, Kierownik Resortu Obony Narodowej, Właściciel Vissos United FC

#13 2017-07-24

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Ściany jeśli się nie mylę mają kolor beżowy, światło z lampy może mylić odbiór.

Do Pana von Razorina, tak jak reszta należy do sądu czyli państwa.

Na Pana Alviusza pytania odpowiem w dwóch częściach.

Pierwsza cześć dotyczy polityka=i zagranicznej. Za bardzo się nią nie interesuje, ale mogę tylko powiedzieć tyle, że w Kugarii wariatka robi co chce, a kaftany chyba w pralni są. W Dremlandzie kłócą się. W Bialenii chcą zmienić Konstytucje, a w Garapenii rządzi nielegalny Prezydent wraz z szarą eminencją, który marzy o monarchii jak nasz były kanclerz. I na tym poprzestanę.

A druga cześć to będzie krótsza. Uważam, że polepszeniem naszej sytuacji należy tylko od nowego forum. Bez tego będziemy uważani za ,,gorszych sort''.

#14 2017-07-24

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Ile ważą książki ?

#15 2017-07-24

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Czy waga jest ze złota?

#16 2017-07-24

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Ile pan wydał na kampanie reklamową ?

#17 2017-07-24

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Gdzie kupić taki młotek jak na zdj ?

#18 2017-07-24

Arkadiusz Alviusz

Jak rozumiem według pana nowe forum by sie przydało- również tak uważam, ale teraz pytania- po 1 co ze starym, co z postami i najwazniejszymi rzeczami a także innymi jak miasta itd.?

Kolejne pytanie dotyczy kwestii... służby zdrowia- co pan sądzi o chorych mieszkańcach suderlandu?

#19 2017-07-25

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Najpierw odpowiem na pytania Pana Zjawy, ale zanim padną odpowiedzi chciałbym zaznaczyć, że jak pisałem odpowiem na pytania, ale nie będę tolerować pisania jednego pytania w jednym poście jeden po drugim. Więc proszę, pisać pytania w jednym poście, ja na nie wszystkie odpowiem.

A teraz odpowiedzi.

1. Domyślam się, że 3 kg każda
2. Tylko pokryta jest złotą farbą
3. W sumie to sam nie wiem, ale raczej nie wiele, bo nie wykupiłem nawet reklamy na forum
4. Był już w sądzie, od czasu kiedy w nim pracuje

A teraz pytania Pana Alviusza.

Stare forum powinno zostać, jako archiwum. Na nowe forum zostaną przeniesione miasta, ustawy, działalności rządowe jak i prywatne oraz wszystko związane z sztuką. Reszta, głównie gry i zabawy oraz archiwa tutaj zostaną. Na nowy forum, zaczniemy od nowa zabawą z gry. M.i.n Liczenie do 100 od nowa.

A drugie pytanie jest ciekawsze. Bo jeśli chodzi o choroby fizyczne, to wszyscy są zdrowi. Chyba, że chodzi o realioze to są i przypadki, którą mają to od roku jak i od tygodni kilku. A choroby psychiczne, to raczej takowych nie ma. Na pewno nie teraz.

#20 2017-07-25

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Gdzie pan pije jak pana nie ma?

#21 2017-07-25

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto

Jeżeli Pan Sędzia wylądował na bezludnej wyspie, ale mógł zabrać ze sobą tylko jedną rzecz, co to by było?

Ostatnio edytowany przez Ryszard Maj (2017-07-25 )

#22 2017-07-25

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

No po za odpowiedziami na kolejne pytania dziś też napisze coś o sprawach zagranicznych i sądach.

Odpowiedź dla Pana Zjawy, będzie krótka, gdyż chyba jako jedyny z obywateli w ogóle nie pije.

A dla Pana Maja to bym zabrał książkę o wytwarzaniu narzędzi.

A teraz trochę o programie.

W sprawie polityki zagranicznej to tak jak zawsze twierdziłem, nie powinniśmy utrzymać rozmów z Sarmacją. Jest to społeczeństwo zakompleksione, mające problemy i traktujące innych za gorszych. Tak jak arystokracja w powieś Bolesława Prusa. Podobna sytuacja jest w Dremlandzie, ale tam jest podział nie, tak jak każdy uważa na komunistów i prawice (tak jak podział na Partie Pracy i Konserwatystów w krajach anglosaskich), tylko na zakompleksionych egoistów i normalne społeczeństwo. Ci pierwsi zachowują się jak Sarmaci, co sam odczułem, kiedy uznali mnie za ,,patafiana'' i obśmiali nas, że jesteśmy zwykłym państwem z multikontami. Poza tym Ci sami obrażają się, piszą wulgaryzmy i dają zdjęcia odchodów (dosłownie). Natomiast drudzy milczą, bo nie są idiotami i starają się umacniać państwo. Właśnie z nimi powinniśmy rozmawiać. Kolejny kraj z którym mamy traktat to Garapenia, ale nasze relacje są złe. Traktat został podpisany dzięki Panu Ahmedowi, który naprawdę stara się o rozwój nie tylko Garapenii, ale  innych krajów. Niestety ,,rodowici'' Garapeńczycy nie rozumieją tego i go obrazili i przez to Pan Ahmed od nich odszedł. A poza tym kto tam teraz rządzi? Pan Wespucci, który miał multikonta i był szarą eminecją niespełna roku temu, który według mnie, podważam podstawę prawną wyboru go na urząd Prezydenta. Ale i jest Pan Casimir, który tak kocha monarchie, że zniszczył by własny kraj, byle być Królem. Ogólnie nastały w Garapenii mroczne czasy. O Bialenii pisać nie będę, bo ten kraj jest porządny zawsze, czy z Brodią czy bez. Hasseland ma kryzys wewnętrzny, a Kugaria, ma problemy z wariatką, która co ciekawe, krytykuje homoseksualizm, a w rzeczywistości, nienawidzi partii rządzącej. Jednak niektórzy nie powinni mieć praw wyborczych. Czy warto rozmawiać z innymi krajami? Myślę, że tak, ale najpierw trzeba mieć nowe forum, bo wtedy zaczną nas uważać za równych.

A o sądownictwie. Partie mało o tym pisały więc ja napisze, że sądownictwa działa i działało by lepiej, gdyby był kodeks karny oraz wszyscy sędziowie byli by aktywni.

#23 2017-07-25

Kusarigama Zjawa
Zbanowany

Czy młotek widoczny na zdj dobrze ubija schabowe ?

#24 2017-07-26

Arkadiusz Alviusz

Panie Zjawo- jeśli chce pan schabowego, nie musi pan wcale go ubijać, gdyż Tequila Restaurant serwuje schabowe i wiele innych ciekawych potraw.

#25 2017-07-26

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Panie sędzio, jeszcze jedno pytanie. Skoro Pan Sędzia jest sędzią, to niech Pan odpowie:
Jak to jest być sędzią, dobrze?

Stopka forum