Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2017-07-24

Arkadiusz Alviusz
Kierownik RON,Wicemarszałek
Reputacja :  [+ 11/ -1 ]

Wniosek o dofinansowanie

Witam,
Składam wniosek o dofinansowanie w budowie portu w mieście Nantes.  Wniosek ten motywuje tym, iż port  w tymże mieście znacząco usprawniłby komunikację w naszym państwie. Surowce wydobywane z kopalni ulokowanej na terenie miasta Nantes mogłyby być dużo szybciej przekazywane w potrzebne regiony a także zmniejszyłoby to znacząco niszczenie dróg w tymże regionie. Ponadto port w mieście ma również podstawę kulturowo-historyczną. Miasto Nantes w okresie swojej świetności było miastem kupieckim. Niestety podczas ogromnego pożaru miasta całe miasto, wraz z drewnianym portem spłonęło.

Port budowany w Nantes miałby funkcję nie tylko ekonomiczną i gospodarczą ale także relaksacyjno-turystyczną.
W naszym regionie jest wiele malowniczych zakątków, które doskonale widać z rzeki przepływającej przez nasze miasto. Ponadto wycieczki statkiem po rzece znacząco wpłynęłyby na morale społeczności a także na poprawę zysków dla miasta, a co za tym idzie poprawę infrastruktury miejskiej, takiej jak drogi czy też remonty zabytkowych kamienic.

Zwracam się z prośbą do Kierownika Resortu Gospodarki i Finansów o dofinansowanie z budżetu państwa budowy portu w mieście Nantes i pokrycie około 40% kwoty, za którą będzie port budowany.

Z poważaniem,
A.Alviusz

24-07-2017


Arkadiusz Alviusz - Wicemarszałek Senatu, Magister Filozofii, Właściciel Tequila Paradise, Właściciel Spedvis, NewTeq,$portsTeq, Kierownik Resortu Obony Narodowej, Właściciel Vissos United FC
http://i.imgur.com/GkCLl6R.jpg?2 http://i.imgur.com/SCHdQ3g.jpg?3

Offline

 

#2 2017-07-25

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Wniosek o dofinansowanie

Po rozpatrzeniu wniosku Kierownik Resortu Gospodarki i Skarbu Państwa postanawia wesprzeć ten projekt.

Dofinansowanie wynosi 20% całkowitych kosztów inwestycji.


http://image.prntscr.com/image/b140a39b438c4c79b23ec6eee54e2752.png

https://image.prntscr.com/image/SxJJv36EQsm2M0o66XhyJw.png

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo