#1 2016-07-26

Frangiliusz Celiński
Obywatel
Imię i nazwisko postaci: Frangiliusz Celiński
Partia: Stronnictwo Gryfów
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: adamekas
Pracuje w:: Menager i trener druzyny Lockers/Właściciel Firmy Transportowej AdLock
Reputacja :  [+ 3/ -1 ]

Prosba o kontakt z głowa panstwa

Niedawno co przyleciałem do tego kraju szukajac zwyklej pracy fizycznej. Na poczatku pracowalem w browarze jako przewoznik jeczmienia i innych.... moja pensja nie byla zadowalajaca. Od kiedy dostalem propozycje dolaczenia do jednej z partii dostalem natchnienia. Moja propozycja to zlecenie mi zajecia sie transportem i infrastruktura, rzeczna, ladowa jak i morska. Ja zwykly czlowiek, mimo iz sam nie pochodze z poludniolandi czuje sie jakbym to tutaj sie wychowal. Zwracam sie z calkowitym szacunkiem i powaga do kanclerza w tej sprawie. I czekam jak najszybsza odpowiedz
Z powazeniem Obywatel Poludniolandii
Frangiulisz Celinski.

Ostatnio edytowany przez adamekas (2016-07-26 )

Magister Biologii
Trzeba byc czlowiekiem by traktowac innych jak ludzi

#2 2016-07-26

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Ryszard Maj
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto
Reputacja :  [+ 37/ -33 ]

Re: Prosba o kontakt z głowa panstwa

Przepraszam, że się wtrącę, ale mamy już w Południolandii zakład produkujący samochody:
http://poludnilandia.p2a.pl/viewtopic.php?id=145

#3 2016-07-26

Frangiliusz Celiński
Obywatel
Imię i nazwisko postaci: Frangiliusz Celiński
Partia: Stronnictwo Gryfów
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: adamekas
Pracuje w:: Menager i trener druzyny Lockers/Właściciel Firmy Transportowej AdLock
Reputacja :  [+ 3/ -1 ]

To nie problem, w tej firmie bedzie prioryterem rozwoj transportu rzecznego i dowozu ciezarami img/smilies/smile

Magister Biologii
Trzeba byc czlowiekiem by traktowac innych jak ludzi

#4 2016-08-25

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Ryszard Maj
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto
Reputacja :  [+ 37/ -33 ]

Zamykam i przenoszę do archiwum. Powód: sprawa jest już nieaktualna.

Jeżeli uważasz inaczej i chciałbyś odświeżyć temat, skontaktuj się ze mną za pomocą prywatnej wiadomości.

Stopka forum