Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2016-05-29

Eberhard von Razorin
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Imię i nazwisko postaci: Eberhard von Razorin
Partia: Demokratyczna Partia Suderlandu
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Zolcior
Pracuje w:: Marszałek Senatu I Kadencji/Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych/Wicemarszałek Senatu
Reputacja :  [+ 15/ -4 ]

Kurier Stolicy 28.05.2016

http://static.polityka.pl/_resource/res/path/5b/1b/5b1b9550-3234-4953-8a20-ee89376e4da4_900x
Nowy rząd, nowy ład a na salonach już wrze.       
Nie tak dawno kraj był w izolacji, zamknięty przed każdym państwem i opinią międzynarodową tymczasem obecnie coraz więcej się dzieje w pałacu królewskim. Jak jeszcze miesiąc temu w pałacu królewskim nie wiele się działo tak teraz wrota bram do rezydencji króla, gdzie znajduje się również siedziba kanclerza, są bez przerwy otwierane. Osobistości, rody, dyplomaci oraz wysokiej rangi urzędnicy coraz częściej odwiedzają te miejsce. Pojazdy dostojników, które skoro świt pojawiają się na parkingu dopiero w ciemną noc opuszczają go.


Co to wszystko ma znaczyć?
Nie minął nawet tydzień a już wiadomo, że kraj w jakim żyliśmy zmienił się o 180*. Wszystko zaczęło się od nowego kanclerza- mianowanego 26 V 2016 roku. Obiecał on zmiany dla, którego przeciętnego mieszkańca wydawały się nie wykonalne. Postawił on na rozwój i otwarcie na świat, czyli to co  mieszkańcom Królestwa Południa za czasów rządów Konrada IV nawet się nie śniło.

Swoje słowa szybko zamienił w czynny. Sprowadził on najsławniejszych kartografów i odkrywców Południolandii z Henrichem von Razorinem na czele. Rozpoczęli oni pracę nad pierwszą od setek lat mapą królestwa. W międzyczasie jego kuzyn Jaherys von Razorien został mianowany Ministrem Spraw Zagranicznych. Jego pierwszym zadaniem było uzyskanie od sąsiednich królestw aktualną mapę Mikroświata.

Ministrem Finansów i Gospodarki został średniozamożny kupiec Jakub Jeleń. Wysoka inflacja i upadek gospodarki to jedne z największych problemów naszego państwa, dlatego naszego nowego ministra czeka dużo pracy w naprawiani błędów swoich poprzedników.

Najtrudniejszy, a zarazem najbardziej odpowiedzialny urząd Ministra Spraw Wewnętrznęcznych przypadł Kanclerzowi Józefowi Sowińskiemu. Upadłe sądy i trybunały, nieistniejąca armia i władze administracyjne to tylko nieliczne z wyzwań, jakim przyjdzie mu się zmierzyć na tym stanowisku.
W ciągu najbliższych kilku dni Południolandia zaczęła się powoli odradzać. Spadło bezrobocie, rozpoczęto próbę nawiązania kontaktów międzynarodowych, a emigranci zaczęli powracać do swojej ojczyzny. Czyżby nasze państwo po wielu latach kryzysu wreszcie miało stanąć na nogi ?

Eberhard von Razorin

Ostatnio edytowany przez Zolcior (2016-05-29 )


Eberhard von Razorin - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu i Prezes Suderlandzkiej Agencji Sportowej Profesor Filozofii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo