#1 2016-10-14

Karakal Stonoga
Sędzią Sądu Najwyższego
Imię i nazwisko postaci: Karakal Stonoga
Partia: Kongres Lewicy Demokratycznej
Tytuł Szlachecki: Stonoga
nick na stronie głównej: Karakal Stonoga
Pracuje w:: Dyrektor w: Filharmonia Narodowa Suderlandu.
Reputacja :  [+ 9/ -1 ]

WIELKIE OTWARCIE FILHARMONII!!!

Drodzy państwo. Witam wszystkich serdecznie. Po dłuższym czasie, wreszcie zostały uregulowane wszystkie sprawy związane z działalnością filharmonii i możemy zacząć. Chciałbym serdecznie podziękować Ministrowi Kultury i Oświecenia, Panu Fryderykowi Marksowi, za realizacje pomysłu rozpoczęcia działalności filharmonii w naszym kraju. Bagaż kultury jaki niesie za sobą muzyka jest nieoceniony, a to, że od dzisiaj Suderlandczycy będą mogli z niego korzystać jest wielkim sukcesem Pana Ministra.
Chciałbym również złożyć podziękowania na ręce Pana Kusarigamy Zjawa, prezesa firmy budowlanej Imperial, która była wykonawcą budowy tego pięknego obiektu.

Chciałbym też przywitać szczególnie Pana Kanclerza Józefa Sowińskiego, Wicekanclerza Ryszarda Maja, Ministra Kultury i Oświecenia Fryderyka Marksa, Ministra Gospodarki i Finansów Kusarigamę Zjawę, Marszałka Senatu Eberharda von Razorina Dziennika "Co w kraju piszczy", Norberta Byfyja prezesa "PZPG", komendanta PSP Kacpra Kowalskiego.

Nie przedłużając. Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy. Dlatego na tak wyjątkową okazję muzycy naszej filharmonii wykonają najpiękniejsze utwory z kraju ojczyzny opery. Usłyszymy piękne dźwięki takich wielkich geniuszy jak Giuseppe Verdiego, Gioacchino Rossiniego, Antonio Vivaldiego, Ennio Morricone i wielu innych. Zapraszam bardzo serdecznie do wysłuchania naszego debiutu.

Rozpoczniemy operowo, czyli uwerturą. Dzieło jednego z największych kompozytorów, Uwertura do opery Nabucco, Giuseppe Verdiego, a także uwertura koncertowa Luigiego Cherubiniego. Jak dla mnie idealnie oddaje klimat tak podniosłej chwili jak pierwszy koncert w Filharmonii Narodowej Suderlandu.

Niechaj się zacznie muzyka!

Zaczęliśmy podniośle, więc teraz czas na lekkie rozluźnienie. A nic tak dobrze nie rozstraja jak opera buffa, zwłaszcza takiego twórcy jak Gioacchino Rossiniego. Aria Figara z "Cyrulika Sewilskiego" i Aria Izabeli z "Włoszki w Algierze". Zapraszam serdecznie.

Po tym skromnym wstępie zapraszam do wysłuchania dalszej części naszego koncertu:

Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Tak też jest z naszym magicznym koncertem. Dziękuje wszystkim państwo za tak liczne przybycie na nasz premierowy koncert, a także zapraszamy do składania nam propozycji następnych koncertów.
Początkowo będzie organizowany jeden koncert tygodniowo, w niedzielę, a w czwartki będzie publikowany program koncertu.
Zachęcam też do wspierania pieniężnie filharmonii w jej przyszłych projektach i dokonywania wpłat na numer: KDG010.
Na koniec mamy dla państwa specjalny utwór. Marsz Triumfalny z Aidy Verdiego. Niech dźwięki tryumfu poniosą nasz kraj na sam szczyt!

Ostatnio edytowany przez Karakal Stonoga (2016-10-14 )

Karakal Stonoga - Sędzią Sądu Najwyższego Doktor Hab. Historii

#2 2016-10-14

Józef Sowiński
Obywatel
Imię i nazwisko postaci:
Partia: PRP
Tytuł Szlachecki: Kanclerz Królewski
nick na stronie głównej: Sowinski
Pracuje w:: Senior Rodu Gryfów
Reputacja :  [+ 34/ -55 ]

Re: WIELKIE OTWARCIE FILHARMONII!!!

Przepiękny występ Filharmonii. Poziom wręcz przewyższający zagranicznym orkiestrą. Mam nadzieje, że filharmonia ta będzie się ciągle rozwijać i utrzyma ten jakże nieosiągalny kult sztuki, piękna i wspaniałych wykonań.

#3 2016-10-14

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Ryszard Maj
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto
Reputacja :  [+ 37/ -33 ]

Podczas bankietu odbywającego się zaraz po zakończeniu występów orkiestry, dostojnie ubrany Ryszard Maj, z kieliszkiem szampana w dłoni, podchodzi do dyrektora Karakala Stonogi.

- Gratuluję świetnego widowiska! Naprawdę, jestem głęboko poruszony i dumny z racji bycia obywatelem państwa, które może poszczycić się tak wysokim poziomem kultury. Ciekawi mnie czy planujecie również wystawiać mniej poważną muzykę?

#4 2016-10-14

Karakal Stonoga
Sędzią Sądu Najwyższego
Imię i nazwisko postaci: Karakal Stonoga
Partia: Kongres Lewicy Demokratycznej
Tytuł Szlachecki: Stonoga
nick na stronie głównej: Karakal Stonoga
Pracuje w:: Dyrektor w: Filharmonia Narodowa Suderlandu.
Reputacja :  [+ 9/ -1 ]

Oczywiście. Filharmonia jest miejscem, gdzie bez problemu może rozwijać się muzyka zarówno poważna jak i rozrywkowa. Dlatego zachęcam każdego do składania propozycji jakiej muzyki chcecie słuchać.
Propozycje można składać drogą prywatną dla dyrektora filharmonii, a także w wątku z propozycjami, który na dniach powstanie.

Karakal Stonoga - Sędzią Sądu Najwyższego Doktor Hab. Historii

#5 2016-10-15

Ozjasz "Sung" Goldberg
Przybysz
Imię i nazwisko postaci: Ozjasz Goldberg
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: Założyciel Logistic of Future
Reputacja :  [+ 5/ -2 ]

2/10. Nie polecam tej Filharmonii i pana Stonogi.

#6 2016-10-15

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Bardzo ciekawa sytuacja jeżeli chodzi o filharmonie. Prosto z debaty wsiadłem z Rychem do walca i pojechaliśmy do filharmonii. Rychu średnio ogarnął walec bo zamiast zwykłych świateł włączył koguty i awaryjne(powiedziałem jedź tak lepiej nie będzie), gdy już dojechaliśmy stanęliśmy na parkingu i poszliśmy do wejścia.
Gdy trafiliśmy do wejścia ukazała się sala której wzrokiem nie ogarniesz. Koncert bardzo udany, bardzo mi się podobał. Poziom bardzo wysoki i występu muzycznego i szampana którego wypiłem w dość dużej ilości i jeszcze butelkę do domu wziąłem. Moja ocena występu to 8,5/10 a szampana 9/10, oby takich występów więcej.

Dziękuję img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez zjawa666 (2016-10-15 )

Stopka forum