#1 2016-11-25

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Rajd Niepodległości

Dzień Dobry Państwu!

Juz dzisiaj zaczynamy rajd niepodległości. Na początek relacja z dwóch pierwszych odcinków specjalnych. Warunki pogodowe są dobre i jakość szutra powinna pozwolić na uzyskiwanie wysokich prędkości. Do zawodów stanie 5 zawodnikow: Kusirigama Zjawa, Filip Lotnik, Ozjasz Golgberg, Fryderyk Marks i Grzegorz "Mykko" Brzęczyszczykiewicz.

Jako pierwszy na trasę pierwszego oesu rusza Zjawa. Dodam, że parametry wszystkich samochodów są identyczne. Widzimy, że stara się nam Zjawa dosyć zachowawczo pokonać pierwsze zakręty, jednak możliwe, że sie nam rozkręci z czasem. Drugi na trasę rusza już Filip Lotnik. Zaczyna Podobnym stylem jazdy dzisiejsze zmagania. Obserwujemy zjawę, który dosyć mam wrażenie nie kontroluje tych poślizgów, które wykonuje nam w tej chwili. Lotnik tymczasem widać, ze trochę wstrzymuje się przed agresywnym najeżdżaniem hop, możliwe, ze zawodnicy z czasem rozkręcą się i będą lepiej i pewniej pokonywali trasę. Tymczasem już rusza nam Mykko. Zjawa, tymczasem opuszcza fragment lasu, w którym zaczyna sie odcinek, bedzie teraz podróżował jego obrzeżem. Ruszył właśnie teraz Ozjasz Goldberg! To już trzeci kierowca na trasie pierwszego oesu. Tymczasem Zjawa już pokonuje ostatnią wyboistą prostą! Jego czas to 12:42.75. Zbliża się do mety teraz Lotnik i to jest lepszy czas!12:42.56. Już ruszył nam marks i obserwujemy pana Goldberga. Wydaje się być troche szybszy od swoich rywali. Już wyrusza ostatni na trasie Mykko! Tymczasem Goldberg melduje się jako pierwszy z czasem 12:42.20! Poprawia o 36 setnych czas Lotnika. Teraz tylko oczekiwanie na pozostałych dwóch zawodników. Już na hopach tam skacze nam Marks! I jest na mecuie z fenomenalnym czasem! 12:40.80! Zdecydowany lider rajdu! Poczekajmy na Mykka, ktiore jedzie neizbyt pewnie jednak. i to może skończyć się gorszym wynikkiem. A Jednak! 12:40.16! jednak lepszy niesamowite otwarcie w wykonaniu Pana Grzegorza!

Klasyfikacja:1."Mykko" 2.Marks 3. Goldberg 4.Lotnik, 5.Zjawa

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/ensvgpieopwpnxdwynczrmnbncqnphulucplykttbuvhmsxuruwxeoeqykavvgpdqmvuwiarbjbxvsepxcjzijkyhivvuhxgymgu

Teraz pora omówić drugi odcinek specjalny z poranka. Bardziej techniczna trasa wiodąca przez bardziej kręte miejsca, może przysporzyć problemów rajdowcom. Startujemy według odwróconej klasyfikacji generalnej. Jakom pierwszy, ponownie, ZJAWA. Oj, oj trochę ślizga się tylna oś Kusirigamy. Drugi już szykuje się Lotnik, Oj Zjawa już trochę szoruje po trwaie nam! ale ratuje się przed uderzeniem w drzewo! Lotnik już ruszyl. Kolejkny będzie Goldberg. Tymczasem Lotnik także problemy i zalicza 180°! Na szczęscie wrqaca do normalnej pozycji i może jechac dalej. Goldberg już ruszył, Zjawa pokonuje kolejne kilometry 2 oesu. Widac większą pewność niż na pierwszym odcinku specjalnym. Zjawa na mecie z czasem 2:48.95. Zobaczymy czy będą lepsze wyniki jeszcze. Rusza nam już Fryderyk Marks. Na linii startu pozostał tylko "Mykko". Lotnik na mecie! Jego czas to 2:47.63, zdecydowanie lepszy od Zjawy. Rusza także Mykko, co oznacza, że teraz czekamy aż wszyscy przekroczą linię mety. Rozpędzony wydaje się Goldberg, pytanie jaki będzie czas bo już wpada na metę.... ALEŻ! FENOMENALNY WYNIK! 2:39.43, widac że jest przygotowany na dominację w tym rajdzie! Pytanie jaka odpowiedź od Marksa i Mykko, na tą chwilę Goldberg nokautuje rywali. Zbliża się Marks. Jego czas jest GORSZY! 2:43.07. Pozostaje nam tylko Mykko. I jest drugi! 2:42.92 drugie miejsce w tym odcinku specjalnym.

Generalka: 1Ozjasz Goldberg (25:21.63); 2."Mykko" (25:23.08); 3.Fryderyk Marks (25:23.87); 4.Filip Lotnik (25:30.19);
5.Kusirigama Zjawa (25:31.70)

Do zobaczenia na kolejne oesy!


Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Offline

 

#2 2016-11-25

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Re: Rajd Niepodległości

Naprawdę nie wiele zabrakło, żeby zająć 2 miejsce. Trzeba liczyć na kolejną rundę.


Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

Offline

 

#3 2016-11-25

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Re: Rajd Niepodległości

Witam ponownie! Przyszedł czas na kolejne 2 oesy rozgrywane popołudniu. Pierwszy to bardzo techniczny odcinek, mogący sprawić dużą trudność kierowcom. Pierwszy rusza ostatni w generalce Zjawa. mnastępny będzie Lotnik. Zjawa, pokonuje tymczasem ciężki nawrót i rusza już Lotnik! organizatorzy zdecydowali się szybciej wypuszczać zawodników, aby mieli jak najbardziej równe szanse. Zjawa pokonuje tutaj specjalnie umieszczoną przez organizatorów kałużę i jedzie dalej. Ruszył już Marks. Tymczasem Lotnik z malymi problemami na tym nawrocie, tutaj precyzja jest bardzo ważna. Trasa składa się z ciężkiego żwiru i może bardzo męczyć zawodników. Ruszył już na trasę Mykko! Tymczasem Marks Przejeżdża przez ten słupek z nawrotem! Goldberg, lider rajdu, mna trasie! Mykko na nawrocie i OJEJEJEJEJ! Bardzo źle najechał nawrót Grzegorz i zrobił nam 900°, czyli 2 i pół obrotu. Będzie to ogromna strata. Jeszcze musi dokonać drugiego półobrotu, zeby buyć w dobrym kierunku i jeszcze zbuksował koła przy tym wszystkim. Zjawa już na mecie! 12:54.24, wydaje być się niezłym czasem. Kolejny już będzie się meldował nam Lotnik.
i jest gorszy czas! 12:59.80. teraz Goldberg na nawrocie i jest dobrze przejechany, bez nadproblemowych uślizgów. Marks na mecie! Trochę niepostrzeżenie nam przybył marszałek senatu z najlepszym czasem! 12:47.07. [...] Dociera nam Mykko wykończony wręcz chce coś powiedzieć do mikrofonu: "Totalnie nie wiem co mogłem tutaj spie***lić. Tego rowu od wewnętrznej z widoku samochodu nie da się normalnie zobaczyć. Niestety najechałem prawym przednim kołem i wpadłem w niekontrolowany uślizg. K**** pier***[..]" Mykko trochę się nam zagotował. I jest Goldberg z drugim czasem. 2:49.08. Już za chwilę czwarty oes.

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/olqbmvkcileunziyedbznwdvqgibjyqveywybiotzamfzjegfetprrumcrkqrmgjjwfuzhlyesuhrzcborhwvylnhkssysnfbfub

I zaczynamy 4 odcinek specjlany. po krótce jest on podobny qw charakterze do pierwszego: Szybkie zakręty lekki szuter, jednak będzie tutaj więcej wyskoków w postaci licznych hop. Ruszamy w taki sam sposób jak poprzednio. Zjawa już nam rusza, I już wypuszczony jest Lotnik! Zjawa w efektowny spoasob pokonuje kolejne hopy, czyniąc to bardzo pewnie. Pytanie jak zachowają się kolejni rywale. Juz wyruszył nam Marks. Lotnik tymczasem wykonuje genialny skok! Ależ fenomenlanie wyczuł tą hopę. I na trasie nas pechowiec Mykko! Zjawa zbliża się szybko do mety, ale już wyruszył nam Goldberg! Zjawa na mecie! jego czas to 12:41.83. Odnotujmy go, tymczasem już wpada nam Filip Lotnik! CO ZA NIEZIEMSKI CZAS! 12:30.03 to był chyba idealny przejazd w wykonaniu tego zawdonika! Marks na mecie! zakurzyło się mocno, ale to tylko 12:35.60, do czasu Lotnika ciągle jest przepaść. Nie wiem jak dokonał tego Filip, ale to było niesamowite. Mykko na mecie! C TO JEST JESZCZE LEPSZY WYNIK!!!!!! nie wierzę co on zrobił, ale to jest niesamowite jak on to wyczynił! 12:27.24, oczekajmy jeszcze na Goldberga, żeby nie cieszyc sie przedwcześnie. Słaby czas ozjasza! tylko 12:41.28, ledwo wygrywa ze zjawą. Porozmawiajmy ze zwycięzcą 4. oesu Mykkiem. "TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK OL JE TAAAAK JEWEEEST K**WA NARESZCIE!"

Do zobaczenia do wieczornego odcinka specjalnego, będącego początkiem pięknej magii.

Generalka:
1.Fryderyk Marks 50:47.23
2.Ozjasz Goldberg 50:51.99
3."Mykko" 50:55.33
4.Filip Lotnik 51:00.02
5.Kusirigama Zjawa 51:07.77


Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Offline

 

#4 2016-11-25

Grzegorz Brzęszczykiewicz
Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych
Imię i nazwisko postaci: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: -brak-
nick na stronie głównej: Mykko
Pracuje w:: Kierownik w RSZ, prezes PSNiG, właściciel Nafciarzy Jassena, prezes PRS, senator II, III i IV kadencji
Reputacja :  [+ 16/ -2 ]

Re: Rajd Niepodległości

Tak patrzę i widzę że bardzo kulturalnie się zachowywałem... img/smilies/big_smile
Ale trzecie miejsce nie jest złe choć postaram się jeszcze poprawić wynik i nieco zmniejszyć stratę

Ostatnio edytowany przez Mykko (2016-11-25 )


Grzegorz Brzęczyszykiewicz - Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Doktor Hab. Spraw Społecznych
Ostatni będą pierwszymi i vice versa

Offline

 

#5 2016-11-25

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Re: Rajd Niepodległości

Witam ponownie. Czas na wieczorny oes rozpoczynający górskie odcinki nocne.

Pierwszy rusza zjawa. Trasa zawiera dużo wąskich i krętych zakrętów, więc będzie ciężko. Widać, ze zjawa wyciągnął wnioski ze swojej nieudanej jazdy i zdecydowanie poprawił swój styl jazdy. Rusza już na trasę Filip lotnik z agresywnym i efektownym zbuksowaniem opon! Zjawa przemierza kolejne błędy nie popełniając rażących błędów i wprawiającym we wrażenie, ze kontroluje rywalizację. I mały uślizg Lotnika! Tymczasem rusza na trasę Mykko! Zjawa pokonuje kolejne przewyższenia terenu, zawodnicy muszą tutaj uważać, zeby nie spaść na dół, na szczęście mamy przygotowany smigłowiec w razie problemów. Rusza i Ozjasz Goldberg na trasę. Tymczasem Mykko postawił samochód bokiem! Oj, znowu spotyka pech tego zawodnika, niestety. I podobnie i Golberga zrobił zbyt obrót i zamiast wziąść szybko zakręt jedzie do tyłu, na szczęście już skorygował ten błąd. Lider rajdu, Fryderyk Marks, juz na trasie! Zjawa na mecie z czasem 13:36.12. Mykko ponownie obraca swój pojazd. ajajaj. Lotnik się zbliża, ale jeszcze bokiem go stawia i na mecie jest gorszy od Zjawy! Jego czas to 13:43.08. Mykko w końcu na mecie, wycieńczony jest z fatalnym czasem 4:00.00 Marks, tym czasem fenomenalnie przejeżdża kolejne mnawroty i pułapki na trasie. Ozjasz z czasem 13:57.64, czas zjawy jest naprawdę niesamowity. Czekamy tylko na Marksa... ALEŻ! ZNOWU NOKAUT! 13:21.48. Marszałek senatu zdecydowanym liderem rajdu przed górską nocką, zapowiadane są lekkie opady śniegu.

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/apvsvjrlmmeaciayvzewonuwykphjdrzlbyvpptmwwvhfhzuiepuyxyjpjqxncvszidhbuqvewsztvyzazysgdxqjznlisrfaqkm

Generalka:
1.Fryderyk Marks 1:04:08.71
2.Filip Lotnik 1:04:43.10
3.Kusirigama Zjawa 1:04:43.89
4.Ozjasz Goldberg 1:04:49.63
5.Mykko 1:04:55.33


Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Offline

 

#6 2016-11-26

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Re: Rajd Niepodległości

Zapraszam na skrót rywalizacji nocnej.

Odbyły się 3 odcinki specjalne.

Startowano tak jak zawsze z odwróconej klasyfikacji generalnej. Pierwszy odcinek prowadził przez w miarę łatwą trasę, jednak sprawiał liczne problemy zaowdników. Wygrał go Ozjasz Goldberg. Starty były kilkudekundowe i były w następującym wynikiem: Goldberg, Marks, Lotnik, Mykko, Zjawa. Kolejne oesy były jednak znacznie trudniejsze, ponieważ zaczął w wyższych partiach padać śnieg z deszczem.

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/vitdsgblcxtqllueazxqlcbbaagojxdfcnmnkhpctoskfzvscbfklxtmlqxpspxspdnrxcuvzcxibwrpdmbxgfpjypvuebkwmxof

Drugi odcinek specjalny wiódł krótszą, ale trudniejszą technicznie trasą. Zawodnicy zdecydowanie częściej popełniali błędy. Bardzo słabe rezultaty osiągnęli Lotnik i Zjawa mający czasy gorsze o ponad 11 sekund od zwycięzcy oesu. Nie wiele lepiej poszło Fryderykowi Marksowi, który był tylko 2 sekundy lepszy od dwóch panów wymienuionych powyżej. Zwycięstwo odniósł Mykko pokonując o nieco ponad sekundę Ozjasza Goldberga.

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/xlofuvqnqeqnloqelhqnaopiyvswhoixylgxmvvoyqrjjmiojlztuweqxghvkkpdjuzmyzvbvhzqcpodzogjibboaqudavbarwho

Ostatni, trzeci odcinek specjalny, został potraktowany dosyć ostrożnie przez zawodników, z powodu trudnych warunków na trasie. Pomimo że był on najkrótszy ze wszystkich dzisiejszycgh prób. Czasy przejazdów były bardzo zbliżone, dlatego też nie mialy aż tak dużego wpływu na generalkę. Jednak warto odnotować, że oes wygrał Kusirigama Zjawa. Jest to pierwszy odcinek specjalny wygrany przez tego zawodnika.

Klasyfikacja Generalna ( 8 z 15 )
1.Fryderyk Marks 1:43:11.28
2.Ozjasz Goldberg 1:43:41.47
3.Filip Lotnik 1:43:48.47
4.Mykko 1:43:51.92
5.Kusirigama Zjawa 1:43:53.85


Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Offline

 

#7 2016-11-26

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Re: Rajd Niepodległości

I czas na relację z kolejnych oesów. Jeden zjazdowy oes z gór. Później zawodnicy werzmą udział w klasycznych odcinkach specjalnych po leśnych szutrach.

Pierwszy rusza nam w dół zjawa. Trasa jest dosyć zdradliwa, ale możliwa do pokonania maksymalnie szybko, zeby zacząć kolejne odcinki specjalne. Kolejniz awdnicy ruszają na trasę. Jedzie Mykko i także Lotnik, mała mżawka z rana utrudniła sytuację i trase miejscami jest dosyć niebezpieczna. Oj ślizga się mocno Lotnik! Golberg i Marks także ruszyli! Niektóre kałuże są wręcz straszne, ale efektownie wyglądają. Zjawa, już kończy stoki górskie! Bardzo szybka trasa od organizatorów. Las oznacza szuter i powrót do tego co mieliśmy na początku rajdu. Miejmy nadzieję, że równie szybko dotra kolejni zawodnicy. Kamera pokazuje Fryderyka Marksa, który mknie niezwykle szybko przez to zbocze górskie. Zjawa na mecie! 13:26.16; poczekasjmy na kolejnych... Mykko z przybywa z fenomenalnym czasem! 3:14.48! To może byc nokaut dzisiaj. Lotnik teraz na nasztych ekranach zbliża się dfo mety ze słabszym czasem! I Goldberg także gorszy i Marks takżem, choć niewiele


do usłyszenia wkrótce

http://screenshooterusnortheu.blob.core.windows.net/engine4files/cpcfphupqiqigmxhzsvdidcnuitijtsritafdigddrijmnwzdcrkwwntvknhotkmzjfcuoynfyeebkdxmfpnjekuaqseybajckvg

Generalka:
1.Fryderyk Marks
2.Ozjasz Gldberg
3."Mykko"
4.Filip Lotnik
5.Kusirigama Zjawa


Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo