#1 2017-04-02

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Ustąpienie ze stanowiska.

Dnia: 02.04.2017r.
Miejscowość: Miasto Stołeczne Deliland
Kierownik Resortu Obrony Narodowej
Filip Lotnik

Oświadczenie KRON nr. 1/02/04/2017

z dnia 2 kietnia 2017 o ustąpieniu ze Stanowiska.

&.1 Jako KRON oświadczam, iż dobrowolnie podaje się do dymisji z pełnionego stanowiska.

&.2 Nowego KRON ma za zadanie wybrać senat Republiki Suderlandu.

&.3. Obowiązki KRON pełnić będę, do czasu zaprzysiężenia nowego Kierownika.

KRON Filip Lotnik

Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

#2 2017-04-02

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Re: Ustąpienie ze stanowiska.

MOI DRODZY!
Moja dymisja z pełnionego stanowiska nie jest wynikiem żadnych politycznych gierek czy nacisków ze strony ludu, przeciwnie, część kolegów z rządu nakłaniała mnie abym jednak nie zostawiał RON. Jednak taka jest moja decyzja, wiedziałem, że zbyt duży natłok pracy, nowe stanowiska które objąłem, negatywnie wpływają na rozwój tego resortu. W marcu zostałem wybrany na Marszałka senatu i ambasadora w Bialenii, za to wcześniej zostałem komendantem głównym Policji. Przez nowe obowiązki zaniedbałem RON, który jeszcze w 2016 był moim oczkiem w głowie. Najlepszym tego przykładem jest akademia oficerska, dla której w końcu nie znalazłem czasu. Również ciężka odmiana realiozy na którą zachorowałem wpłynęła na moją decyzję. Kiedy wyzdrowieje zamierzam skupić się bardziej na nie-politycznych sprawach, takich jak wznowienie pracy mojego tygodnika, który również ucierpiał z tego powodu. Nie oznacza to, że kompletnie wychodzę  z Polityki, nie rezygnuje z pozostałych stanowisk, a tylko z funkcji Kierownika RON-u. Mam nadzieję, że zrozumiecie, pokładam również duże nadzieję w senacie, że wybierze godnego zastępcę chwalebnej funkcji dowódcy wojsk Republiki. SALUT!

Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

Stopka forum