#1 2017-05-21

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

PRZEGLĄD SPORTOWY- NUMER 21.05.2017

PRZEGLĄD SPORTOWY- NUMER 20.05.17

https://image.prntscr.com/image/147df5275dfd4527a0fc9bb744fc9b8f.png

W dzisiejszym numerze:
-Podsumowanie 3 kolejki KD
-Zapowiedź 4 kolejki KD
-Pierwsze 3 mecze reprezentacji Suderlandu w V-Mundialu


Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

Offline

 

#2 2017-05-21

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Re: PRZEGLĄD SPORTOWY- NUMER 21.05.2017

PODSUMOWANIE III KOLEJKI KRÓLEWSKIEJ DYWIZJI
W 3 kolejce czekało nas trochę niespodzianek jak kilka kontrowersyjnych sytuacji meczowych, jakich? Przekonajcie się sami!

KARTUZJA SPOTIC - NAFCIARZE JASSENA 0:1 (0:1)
40. K. Crossland (NJ)
Piłkarze Kartuzji nie zachwycili swoich kibiców podczas pierwszego meczu na swoim boisku, dość nieoczekiwanie Nafciarzom którzy w poprzedniej kolejce ulegli FC Zolciorinowi aż 5:1, udało się wywieźć z Delilandu 3 punkty. Mimo wszystko widać było że trener Jasseny obrał defensywną taktykę, większa część meczu rozgrywała się na połowie gości, jednak Kartuzjanie nie zdołali pokonać żelaznej obrony Nafciarzy. W rezultacie nie udało im się oddać chociaż jednego strzału na bramkę! Za to gościom udało się wyprowadzić kilka kontrataków, dzięki jednemu z nich Kirk Crossland zdołał umieścić piłkę w siatce po precyzyjnej główce. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście obrona Nafciarzy, za to u gospodarzy najlepiej zaprezentował się Gregor Baranek, bramkarz. Menedżer Delilandczyków przyznał, że gdyby to nie on stał na bramce jego drużyna przegrała by jeszcze dotkliwiej. Po tym meczu Kartuzja spadła na 3 miejsce w tabeli, za to Nafciarze cały czas są na 8 miejscu.
https://image.prntscr.com/image/be345135823b41f885e240f34cd88b9d.pngFC POLIGONI - FC PIWNI 0:5 (0:4)
4. O. Ejide (FCPI)
16. J. Buggeli (FCPI)
23. J. Buggeli (FCPI)
32. L. Erik (FCPI)
81. G. Nizzatti (FCPI)
Piwnym udało się zrehabilitować po kompromitującej porażce z Vissos United w pierwszej kolejce. W tym spotkaniu z nieaktywną drużyną Elladorczykom udało się strzelić aż 5 bramek z czego 4 w pierwszej połowie. Cały mecz przebiegał po myśli Piwnych, zresztą nie ma się co dziwić. W następstwie tego jak i poprzedniego zwycięstwa ze Złotymi Smokami, drużynie K. Zjawy udało się powrócić na 1 miejsce w tabeli.
https://image.prntscr.com/image/f235f92d4dc948c58cde94d441bfb0e0.pngZŁOTE SMOKI - VISSOS UNITED FC 3:2 (3:1)
8. F. Yarza (ZS)
16. R. Izvekov (VU)
24. B. Lingoooren  (ZS)
36. F. Yarza (ZS)
48. R. Izvekov (VU)

Forma Złotych Smoków zaczyna wzbudzać zdziwienie wśród zarówno kibiców, jak i ekspertów. Najpierw pokonali z powrotem aktywny DFS Deliland, a teraz na własnym stadionie wygrywają z sensacją pierwszej kolejki czyli Vissos United FC. Pierwszy gol na Dragon Stone padł już w 8 minucie, bramkę dla gospodarzy zdobył F.Yarza. Kilka minut później Vissos przyznany został krany, który wykorzystał R. Izvekov doprowadzając do remisu. Jednak radość gości nie trwała długo, ponieważ 10 minut później przewinienia we własnym polu karnym dokonał obrońca United, również i w tym wypadku Smoki zdobyły gola obejmując prowadzenie. Idąc za ciosem, Yarzie udało się wpisać na listę strzelców po raz drugi strzałem z bliskiej odległości. Taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy. Już na początku drugiej Vissos przeszło do ataku, dzięki czemu już 48 minucie zmniejszyli prowadzenie Złotych, jednak do końca meczu, pomimo wyraźnej przewagi w drugiej części spotkania, nie udało im się wyrównać. Złote Smoki są w bardzo dobrej jak dla nich sytuacji, awansowali aż na 4 miejsce nawet pomimo tego że ich menedżer ostatnio był aktywny... pod koniec lutego.
https://image.prntscr.com/image/e2ddd612a2e5472aa4e6b137974012a1.png


DFS DELILAND - LENNA GAMERS 0:1 (0:1)

29. F. Piszczek (LG)
To spotkanie było najbardziej kontrowersyjnym od czasu  meczu Piwni- Vissos, ale do sytuacji która wywołała takie oburzenie dojdziemy. Zawodnicy Lenny od początku meczu utrzymywali piłkę, i nacierali na bramkę rywali. Pressing i ciągłe obleganie  bramki DFS poskutkowało bramką strzeloną przez Fryderyka Piszczka w 29 minucie meczu. W pierwszej połowie po tym goli już nie wiele się działo, jedynie zawodnik Delilandu O. Balsemao został ukarany żółtą kartką. Druga połowa również nie obfitowała w emocje. Już znudzonych kibiców zeelektryzował dopiero czas doliczony, w którym wydawało by się nic już się nie zmieni. Sędzia doliczył 2 minuty gry. Dosłownie w ostatnich sekundach spotkania, K. Sefton z DFS-u otrzymał podanie po czym wyszedł sam na sam z bramkarzem Lenny i udało mu się doprowadzić do remisu! Jednak Sędzia konsultacji z sędzią liniowym, nie uzanł gola uznając że Sefton w momencie podania był na spalonym. Gdyby za morderstwo nie groziło więzienie, kibice i piłkarze rozszarpali by sędziego gołymi rękami. Dodatkowo, tuż po wznomieniu gry przez gości zawodnicy usłyszeli ostatni gwizdek. Czy decyzja była słuszna? Trudno powiedzieć. Większość ekspertów stwierdziła jednak, że w tej sytuacji Delilandowi należał się gol. Ale pamiętać należy, że sędzia to tylko człowiek. Po tym meczu DFS wciąż znajduje się o jedno oczko wyżej od LG. Obie drużyny mają tyle samo punktów i rozegranych meczy, więc o miejscu w tabeli decydować musiała różnica bramek.
https://image.prntscr.com/image/24da9c69bc494f34a46197ec05b3d025.pngDRUŻYNA KTÓRA PAUZOWAŁA 3 KOLEJKE: FC ZOLCIORIN

TABELA PO 3 KOLEJCE:
https://image.prntscr.com/image/71b5fa9904b345bf811148e80e46b658.png

JEDENASTKA KOLEJKI:
https://image.prntscr.com/image/fdac5445ec784c41962dd3a3aef874da.png

Ostatnio edytowany przez Filip Lotnik (2017-05-21 )


Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

Offline

 

#3 2017-05-21

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Re: PRZEGLĄD SPORTOWY- NUMER 21.05.2017

ZAPOWIEDŹ 4 KOLEJKI LIGI SUDERLANDU
W niedziele czeka nas kilka ciekawych meczy, największym pretendentem do tytułu meczu kolejki jest spotkanie Zolciorin- Kartuzja. Co jeszcze czeka nas 21 maja? Przekonajmy się!

LENNNA GAMERS - FC PIWNI LENNA STADIUM 21.05 GODZ.18
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest zespół Piwnych, którym udało się powrócić na 1 miejsce w tabeli, jednak nowicjusze sprawili nam już kilka niespodzianek. Piwni bardzo potrzebują tych 3 punktów, ponieważ jeżeli chociaż zremisują to zwycięzca spotkania Kartuzja - Zolciorin wskoczy na pozycje lidera. Lenna również będą chcieli zbliżyć się do czołówki tabeli, więc zapowiada się ciekawy mecz.KARTUZJA SPOTIC - FC ZOLCIORIN Alianz Arena 21.05 GODZ. 18:00

Mecz na szczycie, drużyna z 2 miejsca(FCZ) podejmuje drużyne z 3 pozycji. To spotkanie jest bardzo ważne z punktu widzenia walki o lidera, zwłaszcza dla Spoticu który pauzuje następną kolejke i z chęcią zdobył by zaliczke. Zolciorin za to odpoczywał 3 kolejke, więc jego zawodnicy są wypoczęci i przygotowani. Kartuzjanie nie zachwycili publiczności w meczu z Nafciarzami, gdzie przegrali 0:1 nie oddając żadnego strzału na bramkę. Słowem, emocji w tym spotakniu nie powinno zabraknąć.NAFCIARZE JASSENA - DFS DELILAND Arena Jassena 21.05 GODZ. 18:00
Nafciarze podejmą u siebie powoli wychodzący z dołka DFS. O ile w poprzednim spotkaniu z Kartuzją stawiali na obronę, to zapewne w meczu z Delilandem główną role będą grać napastnicy, ponieważ gospodarze desperacko potrzebują trzech punktów aby wydostać się z 8 miejsca w tabeli.


VISSOS UNITED FC - FC POLIGONI Vissos Arena 2017-05-21 18:00

Vissos, którzy polegli w ostatnim spotkaniu ze Złotymi Smokami mają szanse zrehabilitować, ponieważ ich przeciwnikiem jest nieaktywna drużyna FC Poligoni. Jednak Smoki również były nieaktywne, a udało im się pokonać United. Ale należy zaznaczyć, że Smoki to bardzo doświadczona drużyna i nawet bez trenera radzą sobie conajmniej nieźle, a Poligoni swoje wcześniejsze mecze przegrali kolejno 4:0,  2:0 i 5:1.


Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo