Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2016-06-08

Eberhard von Razorin
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Imię i nazwisko postaci: Eberhard von Razorin
Partia: Demokratyczna Partia Suderlandu
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Zolcior
Pracuje w:: Marszałek Senatu I Kadencji/Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych/Wicemarszałek Senatu
Reputacja :  [+ 15/ -4 ]

Początek Reformy Gospodarczej ?

https://kierunki.info.pl/wp-content/uploads/2016/01/Wyniki-bankow-w-2012-roku-rekordowe-118416-900x900.jpg
Wreszcie po wielu latach w Południolandii powstał pierwszy bank. Pierwsi zamożni obywatele zaczęli już deponować swoje pieniądze, a to wszystko za sprawą początków reformy gospodarczej rządu Sowińskiego.

Swoją reformę rozpoczął od ustalenia dokładnego majątku naszych obywateli, skarbu państwa i małych przedsiębiorstw. Każdy obywatel wnoszący o utworzenie konta musiał sporządzić bilans wszelkich dochodów i wydatków. Na tej podstawie został sporządzony podatek od posiadania konta wynoszący 400 Koron na miesiąc i zasiłek dla osób bezrobotnych ( 900 dukatów na miesiąc ).

Równocześnie z wprowadzeniem banków zaczął działać urząd skarbowy na czele z MGiF Jakubem Jeleniem. Obecnie na jego celowniku znajduje się Spółka Jutland and Metallurgist i majątki rodu von Razorin.

Mimo drobnych problemów gospodarka powoli odbudowuje się. Pytanie tylko, czy moje wnioski nie są aby zbyt przedwczesne ?


Eberhard von Razorin - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu i Prezes Suderlandzkiej Agencji Sportowej Profesor Filozofii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo