Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2016-06-21

Eberhard von Razorin
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Imię i nazwisko postaci: Eberhard von Razorin
Partia: Demokratyczna Partia Suderlandu
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Zolcior
Pracuje w:: Marszałek Senatu I Kadencji/Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych/Wicemarszałek Senatu
Reputacja :  [+ 15/ -4 ]

Pierwszy sukces Południolandzkiej dyplomacji!

Praca MSZ Jaherysa von Razorin nie należy do łatwych. Wiele państw z uwagi na naszą wieloletnią izolacje z obawy przed ponownym jej zamknięciem boi się nawiązać z nią współpracę. Jednak po niecałym miesiącu pracy wreszcie udało mu się osiągnąć sukces.

Kanclerz i MSZ Królestwa Wunikunu Piotr Paweł udał się niedawno z wizytą do Pałacu Kanclerza, gdzie zaproponował nawiązanie stosunków dyplomatycznych:

Wasza Królewska Mość,
Jaśnie Oświecony Kanclerzu.
Ja, Piotr Paweł Kanclerz i Minister Spraw Zagranicznych Królestwa Wunikunu pragnę poprosić o nawiązanie współpracy międzynarodowej. Na dowód tego że jestem osobą za którą się podaje wręczam JO kanclerzowi List Uwierzytelniający. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.


W siedzibie kanclerza dyplomata spotkał się z MSZ Jaherysem von Razorinem, gdzie otrzymał pozytywną odpowiedź:

Miło nam jest poznać kolejne państwo w mikroświecie. Jesteśmy chętni do współpracy i nawiązania stosunków dyplomatycznych. W najbliższym czasie postaramy się wydać szerszej odpowiedzi.

Pierwszy krok ku odbudowy naszej pozycji w Mikroświecie jest już za nami. Pytanie tylko, czy von Razorin spocznie na laurach, czy będzie kontynuował swoją misje w rozsławianiu naszego Królestwa?

Ostatnio edytowany przez Zolcior (2016-06-21 )


Eberhard von Razorin - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu i Prezes Suderlandzkiej Agencji Sportowej Profesor Filozofii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo