Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2016-06-26

Eberhard von Razorin
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Imię i nazwisko postaci: Eberhard von Razorin
Partia: Demokratyczna Partia Suderlandu
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Zolcior
Pracuje w:: Marszałek Senatu I Kadencji/Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych/Wicemarszałek Senatu
Reputacja :  [+ 15/ -4 ]

Relacja z Sesji Otwarcia

http://specials-images.forbesimg.com/imageserve/56312101e4b0ffa7afe66275/640x434.jpg?fit=scale&background=000000

Dnia 18.06.2016 roku odbyła się długo wyczekiwana przez obywateli Sesja Otwarcia. W Sali Sesyjnej zjawili się wszyscy wybrani przez lud Senatorowie, Rząd Południolandii oraz JKM Krzysztof I.

Sesje rozpoczął Kanclerz Jenerał Longis Sowiński, pełniący funkcje Tymczasowego Marszałka Senatu. Pierwszym punktem sesji było wybranie spośród senatorów Marszałka i Wicemarszałka. Tego zaszczytu dostąpił nasz wspaniały dobroczyńca Eberhard von Razorin i jego kolega partyjny Kusarigama.

Następnie doszło do zaprzysiężenia Senatorów. Pierwszy przysięgę złożył Marszałek von Razorin, potem Wicemarszałek Kusarigama, zaraz po nich wszyscy zebrani tu parlamentarzyści.
Kolejnym punktem sesji były uroczyste wystąpienia. Pierwszy głos zabrał JKM Krzysztof I, który uświadomił senatorów, jak wielka spoczywa na nich odpowiedzialności:

„[…] Mam do was Senatorowie wielkie zadanie. Zadanie tym bardziej ważne ponieważ na nim oprze się istnienie naszego państwa, a jest nim stworzenie nowego, solidnego prawa, które stanie się filarami naszego królestwa! Prawo tworzone podczas lat izolacji, jest przestarzałe, nieodpowiednie i stało się martwą literaturą... Gdybym zachował politykę mego poprzednika prawdopodobnie dzisiaj już nie było by królestwa a anarchia zwana "Południolandią". Kraj zniknąłby na wieki lub całkowicie zniknął... Możemy zachować stare prawo lecz to będzie oznaczać kres naszej wolności, nie będziemy zdolni się bronić, tworzyć wspólnej kultury i utrzymać tradycje! […]”

Zaraz po nim głos zabrał Kanclerz J. Sowiński, który raz jeszcze przedstawił program swoich reform:

„[…]Stoi przed nami trudne zadanie... Lata zaniedbań spowodowanych przez naszych rodaków i nie tylko doprowadziło do tego iż dzisiaj kiedy Południolandczyk pojawi się poza granicami kraju nie rozpoznają go i nie może nawet wspomnieć skąd pochodzi... Pora z tym skończyć! Pora zacząć nowy rozdział w historii naszego Królestwa. Kończymy z izolacją! Musimy się otworzyć na świat! […]”

Później kilka słów od siebie powiedział Marszałek Eberhard von Razorin, który zwrócił uwagę na dość istotny problem:

„[…]W naszym Senacie znalazły się wszelakie ugrupowania utożsamiające się z różnymi poglądami politycznymi. Lewica, Prawica, Arystokracja, ideowcy marksistowscy, zwolennicy Króla i zwolennicy Kanclerza. Liczę że po mimo wielu spornych ideologii razem będziemy dążyć do przywrócenia dawnej świetności Południolandii. […]”
Na zakończenie przy wstępnym uzgodnieniu z Marszałkiem i brakiem sprzeciwu wśród senatorów głos zabrał znany politolog i od niedawna obywatel Południolandii Zbigniew Stonoga. Skrytykował on w pewnym stopniu prace CKW, jak i „niekonstytucyjny” przebieg wyborów:

„[…]Niestety doszło do złamania konstytucji i to w sposób, który otwiera drzwi do jawnego pomijania demokratycznych wyborów. Chodzi mianowicie o Dekret Królewski nr 11.06.2016 /16, którego punkt 4. oraz punkt 5. Król pominął konstytucję uchylając treść artykułów 13 i 14. Jednak wierzę, że Jego Królewska Mość jest po prostu nieświadoma swojego błędu.[…]”

Pierwsza sesja zakończona. Kolejną Von Razorin zaplanował na 28.06 o godzinie 20. Na prośbę Marszałka przypominamy, iż każdy obywatel może złożyć projekt ustawy w (http://poludnilandia.p2a.pl/viewtopic.php?id=90) Gabinecie Marszałka, która zostanie poddana pod głosowanie na najbliższej Sesji Senatu.

Eberhard von Razorin


Eberhard von Razorin - Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych, Marszałek Senatu i Prezes Suderlandzkiej Agencji Sportowej Profesor Filozofii

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo