#1 2017-01-07

Grzegorz Brzęszczykiewicz
Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych
Imię i nazwisko postaci: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: -brak-
nick na stronie głównej: Mykko
Pracuje w:: Kierownik w RSZ, prezes PSNiG, właściciel Nafciarzy Jassena, prezes PRS, senator II, III i IV kadencji
Reputacja :  [+ 16/ -2 ]

Tour De Suderland

Wychodzę z zamysłem organizacji nowego wydarzenia między-v-nacyjnego, a mianowicie Tour de Suderland. Miałby być to wyścig kolarski, w którym zawodnicy z różnych państw i pod egidą różnych sponsorów ścigają się między sobą. Wydarzenie to miałoby być podobne do regat wokół Pollinu. Przedstawiłoby ono też piękniejsze strony naszego kraju, krajobrazy, miasta itp. Jak się odnosicie do tego pomysłu?

Grzegorz Brzęczyszykiewicz - Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Doktor Hab. Spraw Społecznych
Ostatni będą pierwszymi i vice versa

#2 2017-01-07

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Re: Tour De Suderland

Jestem za, rozumiem że wyścig byłby podzielony na etapy. Jeżeli ma być on podobny to regat Polinu, to na naszym forum musi powstać kilka miejsc gdzie zawodnicy będą mogli się rejestrować.

Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

#3 2017-01-09

Grzegorz Brzęszczykiewicz
Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych
Imię i nazwisko postaci: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Tytuł Szlachecki: -brak-
nick na stronie głównej: Mykko
Pracuje w:: Kierownik w RSZ, prezes PSNiG, właściciel Nafciarzy Jassena, prezes PRS, senator II, III i IV kadencji
Reputacja :  [+ 16/ -2 ]

Pomysł jest rozwojowy i ma szanse zaistnieć. Zorganizowanie czegoś takiego przysporzy nam też na pewno zainteresowania w mikroświecie, nawet jeśli na początku nie będzie dużego zainteresowania nim. Warto by jednak i tak zaprosić do zabawy kilka państw.
Abym jednak mógł dalej pracować nad imprezą potrzebuję wsparcia Resortu Kultury i Oświecenia. Wzywam więc go, aby oficjalnie nadał mi posadę dyrektora generalnego turnieju, oraz objął patronat nad imprezą. Wsparcie tego urzędu pozwoli mi na zorganizowanie turnieju.

Grzegorz Brzęczyszykiewicz - Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Doktor Hab. Spraw Społecznych
Ostatni będą pierwszymi i vice versa

#4 2017-01-09

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Pomysł całkiem ciekawy. Ma pan wsparcie finansowe skarbu państwa i usług moich firm.

Stopka forum