#1 2016-08-31

Józef Sowiński
Obywatel
Imię i nazwisko postaci:
Partia: PRP
Tytuł Szlachecki: Kanclerz Królewski
nick na stronie głównej: Sowinski
Pracuje w:: Senior Rodu Gryfów
Reputacja :  [+ 34/ -55 ]

Pokój nr 15

Pokój zwany od mianowania kanclerzem sz.p. Sowińskiego zaczęto zwać kanclerakim. Pokojówka i sprzątaczki do pokoju wchodzily zazwyczaj w godzinach popoludniowych tj. w godz.12:00- 15:00 kiedy była pewność ze Kanclerzowka jest pusta. Zazwyczaj pokuj nie wymagał sprzątania. Łóżko prawie zawsze było poscielone a gdy przychodzila pora zmiany pościeli ta była juz zdjęta jak one zachodzily.
Jedyną rzeczą jaką mogły zrobic w tym pokoju to odkurzyc i zetrzeć podłogi lub po ścierać kurz na meblach- nic więcej.
Kanclerz, mimo że mógł mieszkać w pałacu poświęcony jego stanowisku wybrał jednak hotel. Domswego biura miał niedaleko toteż wstawał zazwyczaj o 6:00 i spokojnie schodził na niższe piętra do reustaracji choć tą otwierano zazwyczaj o 9 gdy większość mieszkańców hotelu schodziła się na śniadanie. Nic nadzwyczajnego nie jadał. Nawet nie pil kawy. Jedyne co zamawail to herbatę oraz jakieś drobne kanapki. Czasem tylko gdy kelner nalegal by spróbował jakiegoś nowego przysmaki sniadaniowego po nalegania zgadzał się. Nie lubił by podczas śniadania go obsluzano. Sam siadał blisko baru i sam odbierał swe zamówienie.
Przez personel hotelu był lubiany. Zawsze znalazl chwilę na rozmowę choć nie zawsze długą.
Od czasu ataku realiozy i wyjazdu leczniczego pokój opustoszał. Nie bylo pewne kiedy kanclerz wróci toteż jego pokój nie dostał nowego lokatora. Mimo iz jego nie było reuataracja zawsze z przyzwyczajenia otwierała się o 6: 20 by go u gościć a zamawiana przez niegozawsze " herbata z dwoma łyżeczkami cukru" czekała na lądzie baru...

Offline

 

#2 2017-01-18

Józef Sowiński
Obywatel
Imię i nazwisko postaci:
Partia: PRP
Tytuł Szlachecki: Kanclerz Królewski
nick na stronie głównej: Sowinski
Pracuje w:: Senior Rodu Gryfów
Reputacja :  [+ 34/ -55 ]

Re: Pokój nr 15

Czy Sowiński kiedyś wróci? Te pytanie nigdy w obsłudze hotelu nie zabrakło... Pokój nr.15- mimo stałego oblężenia hotelu przez turystów ten pokój starano się utrzymać wolnym, a cel był wszystkim znany choć oficjalnie mówiło się o "zatrzymaniu rezerwacji na ten pokój z powodu planowanego remontu"... Ale kiedy do niego dojdzie?

Sowiński nie sądził, że będzie zmuszony z powodu rewolucyjnej zawieruchy wyjeżdżać z kraju... A jednak do tego doszło. Jedyną rzeczą, która pozostała mu po Południolandii był sentyment do tego kraju. Wrócił jednak na razie chwilowo- by wyjaśnić sprawy sądowe związane z jego osobą- czy na długo? Nikt nie jest w stanie tego określić poza samym Sowińskim. Co teraz on planuje?

Póki co wiadomo jedno- jego tryb życia w hotelu przypomina ten, którym żył dawniej- jednak z drobną zmianą- zamiast siedzieć nad papierami lub w urzędach teraz przechodzi przez miasto wiele godzin spoglądając na pozostałości monarchii oraz zgliszcza rewolucji...

Offline

 

#3 2017-01-18

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Re: Pokój nr 15

No tak wybory sie zbliżają sowinski wraca.
Gdzie indziej cb nie chcą ? My cb też nie chcemy.

Ostatnio edytowany przez Kusarigama Zjawa (2017-01-18 )

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo