Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2017-02-21

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Program wyborczy Fryderyka Marksa

http://s1.screenshot.sh/data/2017/2/21/8_00/9db4280f5a4ab7c89b834dc3decfb2d6.jpg

Główne postulaty:

1. Zwiększenie aktywności
2. Zakończenie kryzysu związanego z nie podpisywaniem ustaw
3. Nowe tematy na forum
4. Pomysły na nową stroną kraju

1. Poprzez zwiększenie aktywności, ma na myśli głównie reklamowanie nowych informacji w kraju poprzez prywatne reklamy dla wszystkich obywateli, a to poprzez skype czy e-mail. Dzięki temu osoby, nie zapomną o tym, że są nadal obywatelami oraz temat, który otrzymają może ich zainteresować nie tylko do przeczytania ale również do napisania własnego zdania. Liczę na to, że każdy z nas będzie to robić i dzięki temu zwiększymy aktywność. Innym sposobem zwiększenia aktywności będą opisane w punkcie 3 oraz w ,,Wizja ustroju'', którę napiszę za kilka dni.

2. Niestety kadencja Prezydenta Stonogii jest słaba. Pomimo tego, że na początku Prezydent był aktywny, to teraz jego aktywność od 2 miesięcy jest równa 0. Wiele ustaw nie zostało podpisanych i nie zostało opublikowanych, mimo, że Sąd Najwyższy stwierdził ich ważność, to tak naprawdę nikt nie wie czy są legalne czy nie. Jako Prezydent będę podejmować decyzje o podpisaniu ustaw czy ich odesłaniu do Sądu w terminie jaki jest zapisany w Konstytucji. W sprawie nowej formy publikowania ustaw, wypowiem się w ,,Wizji ustroju''

3. Nowymi tematami na forum jakie będę chciał stworzyć to przede wszystkim ,,Wysłuchaj  i oceń utwór poprzednika''. Jest to już znany temat z innych gier jak i krajów. Jedna osoba daje utwór, a kolejna go ocenia i daje następny. Kolejnym temat będzie coś podobnego, ale nie koniecznie. ,,Czy obejrzałeś?'' zabawa będzie polegać na tym, że dana osoba daje opis czy zdjęcie jakiegoś filmu i następna osoba wystawia ocenę dla tego filmu i ją argumentuje. Kiedy to zrobi daje opis i zdjęcie innego filmu. Żeby było ciekawiej, osoby, które dadzą 20 utworów lub filmów otrzymają nagrody pieniężne i ordery (ordery zostaną rozpisane w ,,wizji ustroju'')

4. Ja już wiadomo tworzona jest Główna Stronna kraju. Niestety nie została jeszcze uruchomiona. Jestem do niej sceptycznie nastawiony, bo została stworzona przez Henryka Wespucciego, który jest w kraju ,,Persona non grata''. Jednak mama nadzieje, że ta osoba odda dostęp do niej dla Suderladczyków, żeby wreszcie nasz kraj miał stronę główną. Niestety nie mogę wam obiecać nowej wersji forum, bo sam nie potrafiłbym czegoś takiego zrobić i nie zna, osób, które mogły by to zrobić. I tylko po to opisuje ten punkt.

Jutro opis programu związanego z polityką zagraniczną.

Wszelkie pytania proszę kierować w tym dziale.

Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#2 2017-02-22

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

Re: Program wyborczy Fryderyka Marksa

http://s1.screenshot.sh/data/2017/2/21/8_00/8834b9f7f061b847d21d0579713b755c.jpg

Główne postulaty:

1. Dalsze rozmowy z innymi krajami
2. Stanowiska wobec innych państw

1. Jak wiadomo, nasz kraj ma narazie tylko i wyłącznie traktat z Republiką Bialeńską. Pozytywnie ratyfikowano traktaty z Dremlandem i Hasslandem. Niedługo będziemy głosować nad traktatem z Republiką Garapeńską. Ciekawsze jest to, że jesteśmy mimo wszystko znani w wielu krajach, ale nie mamy z nimi żadnych kontaktów. Trzeba oczywiście to zmienić. Jako Prezydent wyruszę w podróżę do innych krajów (opisze je w punkcie 2.), żeby nawiązać z nimi stosunki.

2. Jako cele podróży wyznaczę sobię takie kraje jak: Rzeczpospolita Oboja Narodów, Kugaria i Rotria, żeby nawiązać z nimi stosunki dyplomatyczne. Poza tym udam się do krajów z którymi mamy już traktaty lub są w trakcie ratyfikacji.

Wysoko prawdopodobne, ale nie pewne jest to, że udam się do takich krajów jak: Ciproflokcja, Baridas i Santena. Aczkolwiek do tych krajów podejdę z dystansem, gdyż nie wiele o nich wiemy.

Mogę was zapewnić, że nie będę prowadzić żadnych rozmów z Sarmacją, gdyż każdy dobrze wie, że z tego kraju pochodzi Pan Wespucci, który w normalnym kraju po jego wybrykach zostałby wydalono, a on tam tylko dzięki temu awansuje.

Jutro opis programu związanego z gospodarką.

..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#3 2017-02-23

Grzegorz Brzęszczykiewicz
Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych
Imię i nazwisko postaci: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: -brak-
nick na stronie głównej: Mykko
Pracuje w:: Kierownik w RSZ, prezes PSNiG, właściciel Nafciarzy Jassena, prezes PRS, senator II, III i IV kadencji
Reputacja :  [+ 16/ -2 ]

Fryderyk Marks  napisał(a):

Ja już wiadomo tworzona jest Główna Stronna kraju. Niestety nie została jeszcze uruchomiona. Jestem do niej sceptycznie nastawiony, bo została stworzona przez Henryka Wespucciego, który jest w kraju ,,Persona non grata''. Jednak mama nadzieje, że ta osoba odda dostęp do niej dla Suderladczyków, żeby wreszcie nasz kraj miał stronę główną. Niestety nie mogę wam obiecać nowej wersji forum, bo sam nie potrafiłbym czegoś takiego zrobić i nie zna, osób, które mogły by to zrobić. I tylko po to opisuje ten punkt.

Henryk Wespucci oddał mi dostęp do strony. Kiedy nauczę się nią zarządzać dokonam niezbędnych modyfikacji i odbiorę mu dostęp. Przypominam to, gdyż pisałem już o tym na konferencji Skype.
Co do polityki zagranicznej ma Pan zagwarantowane wsparcie logistyczne (samolot) i ewentualnie pieniężne od Resortu Spraw Zagranicznych. Niemniej w niektórych krajach będę działać na własną rękę.

Grzegorz Brzęczyszykiewicz - Kierownik Resortu Spraw Zagranicznych Doktor Hab. Spraw Społecznych
Ostatni będą pierwszymi i vice versa

#4 2017-02-23

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

http://screenshot.sh/p/screen/102694217/fcncapmwg

1. Zarysy gospodarki

1. Trudno mi wskazać co dokładnie chcę obiecać w tej kwestii. Na pewno nie mogę powiedzieć, że wreszcie bank zacznie działać tak jak powinien, bo nie ja go tworzyłem. Natomiast mogę obiecać, że jako Prezydent skieruje projekt ustawy o kształcie gospodarki. Będzie ona miała na celu to, że żeby zbudować coś lub kupić nie będzie tak jak teraz zależało to od zarządcy firmy, który może o tym napisać 1 lub 5 postów. W ustawie będzie wszystko dokładnie opisane. Ilość zdjęć, wygląd i ilość postów. Poza tym dam również projekt ustawy o kupowaniu gruntów i nagradzaniu obywateli własnościami ziemskimi o różnych cechach (tereny leśne, pola uprawne, stepy itd.)

Jutro opis programu związanego z wizją ustroju.

#5 2017-02-24

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

http://screenshot.sh/p/screen/102694217/fcqdgsppb

1. Pozycja Prezydenta
2. Likwidacja Resortu Kultury i Oświecenia
3. Plebistyty
4. Nieaktywni
5. Inne

1. Jak wiadomo urząd Prezydenta w naszym kraju nie posiada zbyt wielu uprawnień. Nie mam zamiaru zmienić tego ustrój w formie Republiki Prezydeckiej, jedynę co chcę zmienić to kilka szczegółów. Najważniejszych z nich to wybieranie Prezydenta nie przez senat, a przez naród. Kiedy zostanę Prezydentem, odrazu zgłoszę projekt zmien w konstytucji, żeby tego dokonać. Nie robię tego teraz, żeby nie doprowadzić do paraliżu państwa. Dzięki temu Prezydent będzie wybierany przez narodów i nie będzie podejrzeń, że jest wybierany przez ,,swoich'' z senatu.

2. W mojej wizji, Prezydent nie będzie tylko podpisywać ustaw, ale również prowadzić obowiązki resortu Kultury i Oświecenia. Nie potrzebna nam biurokracja i wchodzenie sobie w kompetencje Kierownika Resortu Kultury i Oświecenia i Prezydenta, który z nich powinien zajmować się aktywnością. Oczywiście w tym modelu Prezydent obejmuje patronat nad Akademią Nauk i innym obiektami kultury.

3. Jako Prezydent będę używać możliwości rozpisywania plebistytów, tak, żeby to obywatele decydowali o najważniejszych sprawach. Tym samym również dam poprawkę do Konstytucji, że Prezydent nie tylko może podpisywać ustawę lub skierować ją do Sądu Najwyższego, ale również rozpisać referendum w tej sprawie.

4. Mam zamiar zająć się osoba, którę są nieaktywne od dłuższego czasu i tych, którzy przybyli i nic nie zrobili. Mam zamiar wnieś projekt ustawy, która da prawo Prezydentowi to usuwania przybyszy, którzy nic nie robili i długo nieaktywnych obywatelii.

5. Jedną z moich propozycji będzie to, że nie tylko Prezes Sądu Najwyższego będzie publikowac ustawy, ale również zwykli sędziowie.

Jutro opis programu związanego z pozostałymi propozycjami.

#6 2017-02-25

Fryderyk Marks
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:

http://screenshot.sh/p/screen/102694217/fctfbbnuv

W sumie to nie mam nic do dodania, może jako ciekawostkę dodam wreszcie będę zakładać konto w innych krajach, bo do tego czasu nie zrobiłem tego w żadnym.

Niech wygra lepszy!

Stopka forum