#1 2017-05-27

Filip Lotnik
Prezydent Okręgu Deliland
Imię i nazwisko postaci: Filip Lotnik
Partia: PRS
Tytuł Szlachecki: brak
nick na stronie głównej: Filip Lotnik
Pracuje w:: Tygodnik Co w kraju piszczy, menedżer klubu Kartuzja Spotic, prezes Senator III i IV Kadencji, Komendant Główny Policji
Reputacja :  [+ 32/ -68 ]

Przekazanie uprawnień KRON Arkadiuszowi Alviusz.

Moi drodzy! Nadszedł czas, abym pożegnał się z Resortem Obrony Narodowej. Nie chce się użalać nad moim losem, przyczyny mojej decyzji wyjaśniałem już podczas składania dymisji. Chciałbym tylko zaznaczyć iż nie uważam mojej kadencji za bynajmniej złą, ale oceni mnie historia i obywatele. Dziękuje wszystkim za wsparcie i wiarę we mnie, i w cały Resort. Życzę również powodzenia mojemu nastpęcy, Arkadiuszowi Alviuszowi, mam nadzieje iż podoła on zadaniu i jeszcze lepiej ode mnie poprowadzi ten Resort.

Podchodzi do prezydenta i oddaje mu naszywkę z napisem "Kierownik Resortu Obrony Narodowej".
(Rozlegają się oklaski z trybun)

Filip Lotnik - Prezydent Miasta Delilandu Doktor Hab. Historii
Nie chodzi o wygraną, chodzi o przegraną przeciwnka.

#2 2017-05-27

Fryderyk Marks
Sędzia Sądu Najwyższego/Marszałek Senatu
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Fryderyk Marks
Pracuje w:: Sędzia Sądu Najwyższego i 2. Prezydent Republiki Suderlandu
Reputacja :  [+ 37/ -13 ]

Re: Przekazanie uprawnień KRON Arkadiuszowi Alviusz.

Podchodzi na mównice

Szanowi gości. Dzisiaj następuje zmiana warty, nocna zmiana. Panie Arkadiusz Alviuszu mam nadzieje, że będzie Pan tak samo dobry na tym stanowisko jak w mojej Kancelarii. Teraz nadszedł Pana czas. Dziękuje

Podchodzi do Arkadiusz Alviusz, całuje go w policzki i daje mu teczkę z dokumentacją KRON

Fryderyk Marks - Sędzia Sądu Najwyższego i Marszałek Senatu Profesor Historii
..Nadejdą czasy, kiedy Ci, którzy zamykali smoki będą błagać nas o to, żeby nie oddawać ich w ich szpony''

#3 2017-05-27

Arkadiusz Alviusz
Kierownik RON,Wicemarszałek
Reputacja :  [+ 11/ -1 ]

Re: Przekazanie uprawnień KRON Arkadiuszowi Alviusz.

Drodzy rodacy, drodzy senatorowie, Panie Prezydencie
Swoje przemówienie chciałbym rozpocząć od podziękowań i gratulacji dla mojego poprzednika- Filipa Lotnika. Za jego kadencji armia Suderlandu była unowocześniania i wzmacniania. To on podpisał kontrakt z elektrownią atomową pana Zjawy. Projekt ten będzie kontynuowany przez Resort Obrony Narodowej pod moim kierownictwem.
Za punkt honoru stawiam sobie modernizację armii. Modernizacja polegać będzie na zwiększeniu wydatków na uzbrojenie. Szczególnie na głowice nuklearne a także statki bojowe i drony  mogące przenosić materiały wybuchowe w tym bomby.
Mam nadzieję, że ów modernizacja nie zostanie zahamowana przez żadne czynniki.
Serdecznie dziękuję za wybór mojej osoby na to stanowisko.
Nie zawiodę was rodacy!

Arkadiusz Alviusz - Wicemarszałek Senatu, Magister Filozofii, Właściciel Tequila Paradise, Właściciel Spedvis, NewTeq,$portsTeq, Kierownik Resortu Obony Narodowej, Właściciel Vissos United FC
http://i.imgur.com/GkCLl6R.jpg?2 http://i.imgur.com/SCHdQ3g.jpg?3

Stopka forum