#1 2017-06-15

Ryszard Maj
Gubernator Alacutro
Imię i nazwisko postaci:
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej: Ryszard Maj
Pracuje w:: Suderlandzkiej Akademii Nauk (wiceprzewodniczący), Burmistrz miasta Alacutro, Gubernator hrabstwa Alacutro, Sekretarz Kancelarii Prezydenta, Burmistrz miasta Cassadella, Burmistrz miasta Kioto
Reputacja :  [+ 37/ -33 ]

Siedziba redakcji Tygodnika Popularnego

http://i.imgur.com/cj71kKF.png

Opis budowli zamieszczony w numerze 2 Tygodnika Popularnego (http://tygodnikpopularny.cba.pl/):

Nasza siedziba to nowoczesny wieżowiec, utrzymany w stylu korporacyjnego biurowca. Budowla liczy sobie 30 pięter, pomiędzy którymi przemieszcza się za pomocą systemu szybkich wind. Ogromne okna zapewniają nie tylko ładny widok pracownikom, ale także wpuszczają promienie słoneczne, dzięki którym wewnątrz panuje przyjemna atmosfera. Będąc przy wnętrzu budynku, nietrudno zwrócić uwagę na bogate wyposażenie. Ściany wykładane marmurami i wysoko lakierowane meble drewniane. Żywe rośliny, jasnozielone paprocie oraz kolorowe kwiaty. Wchodząc z parnej i brudnej ulicy do środka czuć orzeźwienie i powiew świeżości. Jest to zasługa perfekcyjnie działającej wentylacji oraz klimatyzacji.

W podziemiach znajduje się ogromny parking. Tutaj stoją samochody pracowników i klientów. Białe pasy na czarnym asfalcie ułatwiają orientację i regulują ruch pojazdów oraz ludzi. Po tym można poznać, że panuje tu porządek.

Główny hol pełni funkcje reprezentacyjną. Jest to ogromne pomieszczenie, zajmujące aż dwa piętra. Z założenia ma naśladować gotyckie kościoły, które kierowały wzrok ku górze. Oczywiście sam hol utrzymany jest w stylu modernistycznym, ozdobiony socrealistycznymi rzeźbami.

Wyżej znajdują się biura przyjmujące zainteresowanych. To tutaj można zatrudnić się do pracy, sprzedać artykuł czy informację. Ponad nimi zlokalizowane zostały gabinety pracowników. Każdy redaktor dysponuje własnym - dwupokojowym. W jednym z nich urzęduje sekretarka, która pomaga w pracach biurowo-wydawniczych.

Najbardziej zagadkowe są dwa ostatnie piętra. Od momentu, gdy je wykończono zamknął się tam szef redakcji nie wychodząc już więcej i nie zapraszając nikogo do środka. Ze światem zewnętrznym kontaktuje się tylko telefonicznie.

Obecnie, w związku z zawieszeniem działalności Tygodnika Popularnego, budynek stoi posty i niewykorzystany.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Maj (2017-06-15 )

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo