#1 2016-09-11

Kusarigama Zjawa
Zbanowany
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Luźna rozmowa

WITAM

Jako ze to dział pogaduchy i żeby coś się w tym dziale zadziało może zacznę pytaniem.

Czy masz jakieś fobie? Czegoś się boisz ? czy może miałeś jakaś przygodę z tym związaną ?

Więc tak moim lękiem są skorpiony jest to zarazem mój znak zodiaku i coś z czym nie chciał bym się spotkać.

Przygoda hmm pewna była na basenie w podstawówce pewnego dnia oczywiście spóźniony ale na luzie idę na basen, były to poranne zajęcia jako że ze był blisko szkoły. Wchodzę do szatni przebieram się i idę przez prysznice do drzwi już na pływalnie. Ominąłem prysznice i nagle patrze za drzwiami czarny mały skorpion (podobno czarne są najgroźniejsze) no to ja zdziwiony patrze czy żywy czy jakiś kiepski żart. Podchodzę a ten ustawia się w pozycji ataku no to rura na basen tam już byli kumple i nauczyciel. Powiedziałem ze widziałem skorpiona poszliśmy tam z nauczycielem i pomocnikiem nauczyciela ten sprawdził miotłą, skorpion poruszył się następnie wziął co pod ręką a pod ręką było wiadro img/smilies/smile i przycisnął skorpiona jednak to nic nie dało a pomocnik była napakowany dopiero za 3 przyciśnięciem skorpion padł. Potem okazało się ze to skorpion kogoś z basenu i uciekł. Na szczęście nikogo nie zranił ani zabił. img/smilies/trink39 Była to jedna z ciekawszych przygód z podstawówki img/smilies/smile

Czekam na wasze odpowiedzi img/smilies/big_smile

Mówił Kusarigama Zjawa

#2 2016-09-16

Ozjasz "Sung" Goldberg
Przybysz
Imię i nazwisko postaci: Ozjasz Goldberg
Partia:
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: Założyciel Logistic of Future
Reputacja :  [+ 5/ -2 ]

Re: Luźna rozmowa

Moją największą fobią były kiedyś pająki.
Kiedy byłem w 3 klasie podstawówki, spokojnie sobie szedłem do wuceta, podczas otwierania klamki poczułem coś dziwnego, gdy spojrzałem na klamkę był tam ogromny czarny pająk, który spadł na podłogę. Powiedziałem ojcu, żeby go zabił. Poszedłem z nim do łazienki, ale nie mogliśmy go znaleźć. Powiedział, żebym go zawołał, gdy będę go znowu widzieć. Z wielką niechęcią, ale z jeszcze większą chęcią wypróżnienia się, usiadłem na desce, wszystko przebiegało pomyślnie, torpedy dotarły do celu, ale gdy wstałem na desce za mną zobaczyłem znów tego potwora. Wtedy przeżyłem chwilowy zawał. Co gorsza, rolka papieru znajdowała sie na parapecie, a deska była blisko parapetu, dopiero po 10 minutach zebrałem w sobie siły i zmiotłem tego pająka do kibla, a potem spuściłem wodę.
Od tamtego czasu nie boję się już, tak bardzo pająków.

#3 2017-07-06

Norbert Byfyj
Senator
Imię i nazwisko postaci: Norbert Rajmund Byfyj
Partia: PWS
Tytuł Szlachecki:
nick na stronie głównej:
Pracuje w:: PZPG, Park Prędkości, BMW
Reputacja :  [+ 11/ -2 ]

Re: Luźna rozmowa

Mój lęk to psy. Otóż dawnio dawno temu pies mnie ugryzł a ja płakałem jak tylko mogłem. Po dziś dzień boje sie jak słyszę szczekanie psa.

Nobert Byfyj - Senator V Kadencji Doktor Chemii

Stopka forum